
Éhségmenet: Orbán Viktor, menj a büdös pi***ba!
Óriási molinó hergelte fel a Miskolcról a Parlamenthez gyalogoló munkát, kenyeret követelőket. Bedühödtek, felmásztak.
Mire megjövök, barkácsolj össze egy vacsorát! :)
bungle | 2013.02.14. 15:39:31A "flekken-decker" sem utolsó! ;)

Pakisztáni aszfalt minőségellenőr ;)
Nusihusi | 2013.02.13. 00:04:21És majd jól lejön a bőr a hátáról. Idióta...:P

Nem tudtunk hülyébbek lenni a kormánynál!
A kormány úgy kíván segíteni a hibás pénzügyi döntést hozó devizahiteleseken, hogy még náluk is rosszabb befektetésbe kezd: a piaci ár 5-6-szorosáért épít házakat, amikben nincs gáz, viszont távol vannak a településtől.izébigyó | 2014.02.26. 11:39:37Egy csapásra megszűnhetne a hajléktalanság
Egész Európában pazaroljuk a lakásokat: kontinens-szerte majdnem háromszor annyi áll üresen, mint ahányan fedél nélkül élnek az utcákon, Magyarországon pedig még sokkolóbb az arány. Valami alapvetően félresiklott a lakáspiacon – vélik civil szervezetek.
http://www.napigazdasag.hu/egy-csapasra-megszunhetne-a-hajlektalansag/

A macskák szeretik a jéghokit
Balázs | 2013.02.16. 23:24:19Hey Dave....do you like the Ducks? :D Hatalmas :)

Helyzetkép a magyar termőföld védelméért
„...a tiltás ellenére az elmúlt húsz év során már egymillió hektárnyi, két megyényi (!) föld kerülhetett zömmel zsebszerződések útján idegen tulajdonba. A külföldiek további térnyerése már nemzetbiztonsági kockázatot jelenthet, foglalkoztatási és szociális válsághoz, erősödő pénzkiáramláshoz vezet a magyar vidéken...”
Szerintetek ez igaz lehet?komcsi | 2013.02.12. 09:50:04Esetleg nevezzük el Habsburg Birodalomnak. Aztán majd ha néhány hülye úgy gondolja, hogy szabadságharcot indít, verjük le őket az oroszok segítségével!
(irony off)

Arachnofóbiások ne nézzék! :)
Magyar cikk: Szövetkeznek a pókok egy brazil városbanSzancso | 2013.02.11. 18:08:09Lopj áramot az új kolóniád beindításához!
Ezt írta a horoszpókjuk. ;)

Erre való az internet (2012 legjobb, legszebb felvételei)
Dawe | 2013.02.12. 10:31:12A cicák magasabb helyet érdemelnek!

Képzeljétek ezt el full HD 3D-ben! ;)
Tooni | 2013.02.15. 17:55:12Lebuktál, Martin, alias Spidy ;)
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=23639

Táncos lábú forgalomirányító :)
palinkaman | 2013.02.11. 09:04:42Ha a sofőrök rá figyeltek volna, már roncstelep lenne a kereszteződés helyén, és ő a romhalmaz tetején táncolva integetné a szembe jövő repülőnek, hogy STOP, engedd el a jobbról jövőt!










http://hvg.hu/itthon/20130214_parlament_molino_Milla_COF