
Afro Ninja babérjaira akar törni, csak egy kicsit szégyenlős szegény.
Balugray | 2009.05.27. 19:41:57Tiszta Joe Eigo!
FéregMacska.
Németh István | 2010.11.29. 20:20:01csö cica

Charlie, a pókmacska. :)
te.sas! | 2009.05.19. 23:53:01A hátán lévő emlbémáról lemaradt 4 láb, de így se rossz! :)

Exkluzív videó Batman legfiatalabb rokonáról. ;)
te.sas! | 2009.05.20. 00:05:44:DDD
Elég profin tolja a fickó, biztos sokat gyakorolta otthon a garázsban. :)
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)varazs | 2009.05.19. 14:23:00Jè..

Az új kukucs-cicajáték gazdiknak. :D
Cheebeeke | 2009.07.23. 13:47:44Azt hittem hogy a pasas rácsap a macskára xD :S

Esti csoportfoglalkozás terápiás célzattal...
Balugray | 2009.05.27. 18:12:35Hát igen, a cím alapján én is másra számítottam :D

Play him off, Keyboard Cat!
Az eredetit talán már mindenki látta... :)
Annyira "jól sikerült" a tuning ezen a Lada Szamarán, hogy szószerint égő lehet járni vele az utcán. ;)
rókakoma | 2009.05.19. 09:45:51próbál meg te :) ő csak annyit írt idézem : "...fentebb a lángok, hisz mint az "közismert": vízzel nem lehet tüzet oltani. ergo sörrel sem...."
Ahogy Insane mondta:
Köszönjük Emese!:)

Látogatóban a mutáns járművek piciny műhelyében. :)
Thibbledorf | 2009.05.18. 15:33:42Hello Kitty-Aeroplan :D









