
Kutya-gazdi torna. :)
Fireblade1000 | 2009.05.26. 11:08:05Jó kutya!!! Okos kutya!!!
Faboarts - egy Hondurasban élő fiatalember rendkívül aranyos és jópofa képei, melyeket főleg krétával rajzol.
MStipee | 2009.05.26. 10:23:52Köszi annak aki kirakta hogy összehozta a többit is a postkép mellé :)

Még szombati hír volt: Mérgében lelökte a hídról a hezitáló öngyilkosjelöltet. Most itt a videó az esetről.
Briareos86 | 2009.05.30. 23:32:15Emberek! EZ nem fenevad A pofonok földje című filmből?:D Azért merte xD

A cica NAGYON éhes!!!
bungle | 2009.05.25. 21:11:16Ilyet lécci Hír Izébe küldj, ott rögtön meg is jelenik (asszem 3. jóváhagyott post után):
http://hir.ize.hu/post.php
Ez annyira bulvár kamu, hogy lehet inkább úgy kellett volna ide beküldeni, hogy ki tud nagyobb baromságot kitalálni...
Azt ugye már láttuk, hogy "hogyan kell felvenni egy melltartót", most viszont az nézhetjük meg, hogy hogyan lehet gyorsan lekapni egy melltartót. :)noldika | 2009.05.27. 14:28:28ez egy illuzionista kocsog,mint az Uri Geller,csak ebben annyi ize van hogy lefizetett emberei vannak,az egesz tehat meg van jatszva...sajna az amcsik meg be is veszik...mint mindent...

"Hmm... ez a deepthroat izé nekem nem nagyon megy..."
Opra | 2009.05.26. 14:33:54Az mieink is folyton zsákolják a kaját, és amint nyugodtabb a helyzet akkor neki állnak kipakolni. Mondjuk ceruzával még nem próbáltam etetni őket, de amikor megengedik magukat fogni, akkor lehet érezni, hogy olyan a pofazacskójuk, mint a babzsák. :)

Wolverine karmai = FAIL
Fogaska | 2009.05.26. 21:48:01jesszusom... én ezen sírva röhögtem.... XD
-did you hit brain?
-probably... a little XD

"Rohadékok, ez az én sütim!"
bungle | 2011.06.16. 16:12:35+ új postokat láthat az Izén. Be is kéne vezetni ezt a kórt... ;)
Kevesen tudnak róla, még kevesebben látták. London utcái alatt ismeretlen vasútjárat fut, a MailRail. Illetve futott, mert az 1860 óta működő postai vonalat 2003-ban bezárták... ma már csak szellemvagonok járják a síneket.Agytumor | 2009.05.24. 13:25:47Az marha jó film volt! Próbáltam megszerezni de sajna nem sikerült :S Amúgy az is itt játszódhatott,mert furcsa volt az a metrókocsi...

Krumplifejek.
Fireblade1000 | 2009.05.23. 16:46:27ez "csak" krumpli!!:))









