Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.süti | 2010.03.29. 21:28:47egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

Lődd ki a démon szemét... már ha ki tudod az ördögi zene mellett! :D
weedjay | 2008.03.25. 02:33:42a zenéje megy csengőhangnak, az szakramentum :))

Franck Melech fotói
CRaPtRaSH | 2008.02.08. 11:40:32nekem tetszenek:$

Hófödte női mellek!!!
Lilu__cica | 2008.02.09. 11:06:14Nuku értelem. Jól mondod, tüdőgyulladás!

Féééélelmetes kandalló házilag. ;)
Tóth József | 2008.02.07. 10:58:44Egy vödör benzint bele, és még félelmetesebb lesz.:)))
A Bon-Bon együttes kompromisszumok nélküli életigenlést sugárzó, vadonatúj videoklipje. Maga a mondanivaló nem hatol túl mélyre, de a kétségkívül releváns, társadalmi szintű jelenséget megtestesítő alaptémát lelkiismeretesen körüljárják, és az ún. abszolút rímekkel párosuló, nívós dallamvilág szintén nem hagyhat kívánnivalót még a legvájtabb fülűek szemében sem.
Ja: próbálják meg kikapcsolni! Nekünk mindezidáig nem volt szívünk hozzá.koocos | 2008.04.29. 11:39:145 másodperc után kikapcs...

Valami furcsa zajt hallottam a mellékhelyiségből... ;)
bandee1219 | 2008.02.14. 08:05:51Attól pedig nem kell, attól, aki irányítja, már lehet.
http://www.origo.hu/itthon/20080104-radolt-a-vaci-utra-a-borgyar-fala.html 8O

Metal Storm - egy különleges fegyverprojekt, mely az elektronikailag vezérelt, elektromos sütésű lövedékeken alapul. A fenti videó egy összefoglaló a technikáról, angol nyelv ismerete nem árt. Alul pár működő prototípusról is van videó.
bandee1219 | 2008.02.12. 12:11:06A postolt videóban benne van, vagyis az, hogy a csöveket egyszerűen kicserélik (1:55-től), de magukat a csöveket gendolom nem a helyszínen töltik, lehet gyárban. Nem tudom.

A méltán nagysikerű páros újabb klipje, mely megint fantasztikusra sikeredett! :D
(az előzőt már kihevertétek?)bandee1219 | 2008.02.11. 07:18:33Ezzel én is így vagyok, nem lesz a kedvencem, de hol van ez ehhez?:
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=1784









