
Vigyázat az orosz nőkkel! ;)
Csúnya lehet arra ébredni, hogy a farkadra van kötve egy köteg petárda... :DSyntAxe | 2009.05.28. 13:29:43Kreatív leányzó... Péklapáttal meglapogatnám biztos
A kőszívű ember fia: Kevin Taylor.
Itt egy "gyengébb" próbálkozása. :)tibor vagyok de... | 2009.05.28. 20:03:32Persze, csak azért nem rak fel minden második ember ilyen videót, mert nem akarja magát ilyen snassz szarsággal égetni...

Bach jól ismert műve elég "érdekes" előadásban. :)
bungle | 2009.05.29. 10:44:28Ott van a címkékben: d-moll toccata és fuga.

A szerb orthodox egyház elvonókúrája. :)
Cikket egyelőre csak angol nyelven találtam.Ivanhoo | 2009.05.28. 20:51:14Hehh..Alap hogy ilyenkor én is általánosítok...teljesen magyarnak érzem magam, hiszen délvidéken elég sok magyar él...de rengeteg szerb barátom van, és MIND rendes ember! oké hogy mindenki felvan háborodva a magyar verésektől, de az is túl lett magyarázva! És hogy sok a cigány itt, elég sok helyen hallottam Spanyolországtól Dániáig. És igenis kezdik erről ismerni az embereket...(amúgy háború miatt jöttünk ide, ill. a megélhetésért) ha jó lenne a gazdaság, maradtunk volna...bár kitudja...lassan Szerbia is kezdi megelőzni Mo-t...:)
ja és ez a seggnyalás dolog elég szánalmas volt

Random Creeper - I'm a Pervert
Csak mert rég volt bünti. ;)hgabi00 | 2009.05.27. 22:38:40zsííír

Szeretnél két jegyet a fent látható pénteki Club Play partira?
Nincs más dolgod, mint feltölteni ma 18 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 2 szerencsés feltöltő 4 jegyet kap. Sorsolás 18 óra után.
Frissítés: a 2 nyertes nemtombaje és Shifty.nemtombaje | 2009.05.28. 10:20:29Köszönet.

Csökken a nézettség? Ez kell a népnek?
bungle | 2010.02.04. 10:24:35Erunder küldte (egyébként már punyukli is írta ezt a linket az 52. kommentben, meg hát ugye elég régi videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=KW2x5A6zr7w
Szöveg: "Média történet és elmélet kurzusunk első része. Az óra témája: Talkshow mint médiahack, és a titoktartási szerződés."

Ezek az indiaiak mindent megzabálnak...? Csak azon csodálkozom, hogy kifelé nem szúrja? :D
Hoagie | 2009.05.31. 11:31:56- Doktor úr, valami baj lehet velem. Ha répát eszem, répát szarok, ha almát eszem almát szarok. Mit tegyek, hogy szar jöjjön ki belőlem?
- Egyen szart.
Poras Chaudhary képei India színesebbik feléről... A Holi, amit a Színek Fesztiváljaként is ismerhetünk egy tavaszi hindu fesztivál Indiában. Erről láthattok pár képet igazán igényesen fotózva.

"Önmagában unalmasnak találta a jógik életét, ezért úgy döntött: egy kis izgalommal fűszerezi a sportot."
Gud | 2009.05.27. 00:18:30Az nem, de egy jó erős vaku már igen. Nem is kell brutál erős, de azért egy rendszervakunál néhányszor erősebb nem árt hozzá









