
Szolnokon tilos volt magyarnak lenni: izraeli kérésre kitiltották a magyar zászlót a sportcsarnokból
leviathan_99 | 2013.02.26. 11:42:37http://sportgeza.hu/kosarlabda/2013/02/26/a_biztonsagi_ceg_is_elnezest_kert/
Leleplezték a gyógyítót!
Egy mentalista a Fókusz kamerája előtt csinálta meg ugyanazt, amit az 1 hónapja itt is szereplő, meg azóta pl. már a Frizbiben is haknizó, magát látónak kikiáltó Ildikó. (Érdekes, tegnap a Frizbiben is leleplezték egy másik mentalista segítségével, de amilyen bénák Hajdúék, csak hetekkel a műsor után rakják ki a videóikat).
Mi lehet szerintetek a trükk? Mindkettőn elég nagy karóra van, talán abban van valami kamera?Tooni | 2013.03.13. 20:07:20Nagy fekete óra csinos fellépőrucival, még 2009-ből, román betelefonálós jósműsorból
http://www.youtube.com/watch?v=HknafkrB0NA

320 gigapixeles fotó Londonról
Ekkora panorámafotót még soha nem készítettek a brit fővárosról: 48 640 képkockából rakták össze, a képeket 3 napig tartott lefotózni Canon EOS 7D kamerákkal a BT Tower 29. emeletéről, és 3 hónapig rakta azokat össze egy számítógép. Ránagyítva akár még a távoli épületek ablakain is bekukkanthatunk.
Egy ilyen buszmegállónak itthon is biztos sokan örülnének! :)
A Google hivatalos Youtube-csatornáján tette közzé a Project Glass (korábban itt) fedőnevű, okosszemüveg fejlesztését célzó projekt legújabb promóvideóját. Úgy tűnik, Ok Glass lesz a végleges név.
Ghettohmomkey
(3:30-tól a legjobb rész, addig you'd better back it off, stay out és wazzup nigga' wazzup..)7sleeper | 2013.02.22. 20:16:04http://fehervar.hir24.hu/bulvar/2013/02/22/bilincsben-az-ercsi-rablobanda/

"Varázsceruza" :)
Purple | 2013.02.20. 13:36:37Mondanám hogy kell, de még 2d-ben sem tudok rajzolni semmit. :DD
http://youtu.be/OY5zQXYYMaw
Egyik kedvenc mese intróm, elég agresszív dallamtapadást tud előidézni. :D

Ezek a nők már semminek nem tudnak örülni?! ;)
bungle | 2013.02.20. 14:19:26Tényleg, ez anno sokaknak tetszett...
www.ize.hu/comments.php?post_id=17566

Egy buszvezető szemével
Nálunk is sokat romlott a közlekedési morál az utóbbi években. Úgy néz ki az utakon már csak ellenségek vannak, rengeteg lett az agresszív söfőr. Felmérések bizonyítják, hogy a KRESZ be nem tartása, gyakorlatilag semmibe vétele okoz mind több balesetet. Egyik legfőbb probléma a féktávolság be nem tartása, gyorshajtás, irányjelzés elmulasztása, és valamiért az "én vagyok az utak királya" érzésből adódó hamis és önhitt hatalmi érzet. Vannak gyenge törekvések a közúti rend visszaállítására, akadnak szép számmal, akik azt szorgalmazzák, hogy minden gépkocsivezető néhány évente PAV-on (pályaalkalmassági vizsgálaton) venne részt, és megismételné sikeres KRESZ vizsgáját. A kezdeményezés célja az agresszívvé, labilissá vált söfőrök kiszűrése, és KRESZ tudásunk napra kész ismerete. Ettől várják a csodát, a magyar közlekedési morál javulását, valamint a szigorúbb, és rendszeres rendőri ellenőrzésektől.imki | 2013.02.21. 20:20:49Érdekes, de az utóbbi pár évben engem nagyon meglepett, hogy milyen előzékenyek lettek az autósok a gyalogosokkal szemben. Már akkor fékeznek, mikor közelítek a gyalogátkelőhöz. Igaz, Pesten nem nagyon járok, de vidéken akármerre jártam, igenis észrevehető volt, sőt, kifejezetten szemet szúró a korábbi (mondjuk 10 évvel ezelőtti) állapothoz képest. Még mindig gyakran előfordul velem, hogy várom, hogy elmenjen a kocsi, és csak pár pillanat után döbbenek rá, hogy engem épp enged át. Mindig meg szoktam nekik köszönni ilyenkor.
Szóval nem biztos, hogy az általánosításod ebből a zsempontból célravezető volt.
Hogy ehhez a rendőröknek mennyi köze van, azt nem tudom, de bizonyára azért van közük hozzá nekik is.

Libsi, katkó, cigó, ratyi: szélsőséges lista az ELTE diákjairól
Éveken át listázta az új hallgatókat az ELTE BTK Hallgatói Önkormányzata (HÖK). A gólyatáborba jelentkezőket világnézetük, pártszimpátiájuk, felekezeti hátterük és vélt származásuk alapján jellemezték.









