
A csirkék története
zodiac | 2009.06.05. 12:37:48http://www.youtube.com/watch?v=289CD_lEdEk
Japánban (hol máshol? ;)) olyan génmódosított majmokat hoztak létre, amelyeknek zölden világít a bőre. Szerintetek mikorra várhatóak a világító emberek? ;)
kotta | 2009.06.01. 20:20:03XD
(De minek is világÍtson? Hogy más is odataláljon, ahová? Hát a nagy büdös francokat, részemről elég ott egy is! :))))))))))

Filmizészínházunk bemutatja:
A kannibál bébi éhesGegoce | 2009.06.09. 12:54:01Az én gyerekem is pont ezt csinálja... Jön a foga és mindent harap... ennyi.

Brutális az új Subaru Impreza WRX STi tanulmány!
Balázs | 2009.06.01. 14:52:57nagyon brutál :D
Ha helyesen válaszolsz kérdésünkre és szerencsés vagy, megnyerheted az Ice Invaders videójáték jégkocka készítőt vagy a 2 db retro kazi válltáska egyikét!leep | 2009.05.31. 16:19:34Én is neveztem!!

Ízeltlábúak.... mmmm, fini!
Gyurci | 2009.05.30. 21:20:25az a százlábú ááááá még most is ráz a hideg meg az undor blöeeee

Emmára talán mindenki emlékszik... most a Maunika showban gajdult be. :D
Mr.T. | 2009.06.01. 22:18:25Le merted Luflee-zni az uramat?? Hát nem szégyelled te magadat??? Hülye köcsög!! :D

Tudnak élni, de vajon mit csinálhattak elalvás előtt? :D
Fogaska | 2009.05.29. 22:31:59de aranyosak! ^^

Gugel Székelyfőd, azaz a székely google.
(superxaba is beküldte, igaz ő ezt a cikket).
Nagyon sok szeretettel küldeném minden kedves* (köh... köh-köh... khm...) IZÉlőnek, akik ma ünneplik a születés-, vagy a névnapjukat.
És természetesen mindenkinek aki szereti...
*: Igazából utállak titeket, de ezt ennyire konkrétan nem akartam leírni. :)Bubba | 2009.05.29. 08:51:04Azaz igazság, hogy szerintem fel kellene terjeszteni az ENSZ-hez mint tömegpusztító fegyvert!
Alternatív alkalmazásként el tudnám képzelni mint tömegoszlató fegyver az elavult vízágyúk helyett!









