
Dylan sípoló kutyaprotkón játszik :)
lowrider | 2013.02.25. 08:40:09Szüleim kutyája azt csinálja, hogy a játékával a szájában rohan ki az udvarra ugatni (!), amikor jön valaki, mert le nem tenné semmi pénzért az aktuális gumilabdát/plüssoroszlánt/stb. :) Azon szoktam nevetni, hogy mikor átmegyünk hozzájuk, a kutya gyakorlatilag egész nap valami játékkal a szájában mászkál/fekszik... biztos azt gondolja, hogy hátha épp akkor lesz kedvünk játszani vele és akkor jó, ha nála van. :)
Nagyon játékosak ezek a „ruszkifácánok” :)
Korábbi „snowbird”.
+ bonus videó (ha már varnyú, legyen kövér): „Hé te nagy darab fehér szőrös valami, figyelj má...”bungle | 2013.02.24. 23:54:07Van az már 3 és fél év is. ;)

Összeesküvésvelméletből valóság? Az USA-ban törvény kötelez hamarosan mindenkit, hogy csipet viseljen a testében??
"Az illegális bevándorlók és munkavállalók elleni küzdelemmel magyarázzák azt, hogy miért kell csipet ültetni az emberekbe! A terrorizmusra való hivatkozással az emberek szabadságjogait már erősen bekorlátozták, most jön a csippel való megjelölésük! A videóból kiderül az is, hogy GPS-es nyomkövetésre is alkalmas a beültetett csip és a személyes információkon túl, orvosi adatokat és még a bankszámlaszámot is tartalmazza!"
További két videó a témában:
Proof RFID Microchip Is In Obama Health Care
Micro Chip Implants Coming March 23, 2013?HeavyCross | 2013.07.22. 18:46:04"A BEST magazin információi szerint.." hmm

Ancient Aliens Debunked
Az Ancient Aliens című, a "paleoasztronautika" elméletét propagáló sorozat részletes kritikája/cáfolata. Külön mókás, hogy a sorozatot az amerikai History Channel-en mutatták be 2010-ben. Angoltudás ajánlott a megtekintéshez.
Küldöm norbervinczének és mindenkinek, aki szereti! :)bungle | 2013.04.09. 10:26:02http://index.hu/tudomany/2013/04/08/foldonkivuli_lehet_a_foldi_elet_eredete/

„Anyu, mit csinál ott az a bácsi és néni?” ;)
hawkeye | 2013.02.24. 08:27:28
"nem megy víz a puncijába? "
Nem, mert kiszorította onnan valami más.
Hány éves is vagy???
:)

Kicsit kész van a srác... mondjuk lehet nem kéne fürdősót szívnia! ;)
Beotester | 2013.02.22. 21:47:06Szerintem ez nem hideg rázás. Nekem úgy tűnik így próbálja a szervezete kompenzálni a hallucináció okozta tér torzulást.
Az biztos hogy ez már inkább mérgezés. Míg ha alaposan betépsz , maximum hánysz egyet és el alszol, addig ezektől a szintetikus változatoktól akár meg is halhatsz , ugyanis a sima nemesített kender virágzattal ellentétben , ezeknek a szereknek van túladagolási dózisa és nem is nehéz azt elérni.

Így készítik fel a nőstény főemlősök kicsinyeiket az életre...
ismeretlen | 2013.02.25. 11:33:40Éljen a fekete büszkeség!
Az a baj, hogy még csak nem is a gettókban, de a csoróbb környékeken is annyira butaságban nőnek fel, az amúgy aranyosnak induló fekete gyerekek, hogy semmi jó nem lesz belőlük. Egész nap kint az utcán lófrálnak, szülő nem figyel rájuk, vagy ha igen az is ilyen, mint ezeknek az anyja. Nőnek mint a dudva, anyjuk-apjuk drogos/kurva, vagy jobb esetben segélyből él, persze a határtalan sértődöttség, hogy ők feketék, meg hátrányosak, plusz a büszkeség, hogy mindenki másnál különbek, és lenéznek mindenkit, az tudatosul bennük. Végtelenül sík hülyék, tizenévesen szülnek, de még ő is gyerek, a kölyköket vagy 4-5 éves korukig babakocsikban tolják, a lábuk meztelen a 20 fokos légkondiban, mert nem jön rá, hogy esetleg fázik a gyerek. Na szóval komolyan egy fűcsomónak több esélye van a normális életre, mint ezeknek a gyerekeknek. Csoda hogy nem ketrecharcot szerveznek nekik. A rendesen dolgozó feketék meg még jobban lenézik őket, mint mi, ahelyett, hogy megpróbálnák őket valamilyen szinten is nevelni, vagy elmagyarázni, hogy szégyent hoznak a fajtájukra (ami nincs, mármint nem egységes).
És a legdurvább az egészben, hogy nálunk ugyanez a szitu, csak nem feketében, hanem kávébarnában.

Kálmán Olga riportja Keszei Sándorral, a kötelező erkölcstant oktató tanárok alkalmasságáról.
Az élettársi kapcsolatban élő pornókedvelő meddő dohányosok már kiestek a pikszisből.imki | 2013.04.06. 11:47:04Feltételezve a jobbik esetet (mármint hogy nem pedofíliárol van szó), akkor is egyből eszembe jut egy rövid "hogy lehet valaki ekkora barom?" kérdés.
A keresztényektől ments meg uram minket...!

Fejlődik a Skynet. ;) Quadrocopterek újabb zsonglőrködése.
Tooni | 2013.02.22. 14:27:42Pálcadobálásban :D

Sietős volt a dolga, na! ;)
lb7 | 2013.07.01. 09:34:48én spec. sajnálom... ő nem ölt meg senkit...









