
Granny mobile avagy a Nyugger biztos ótó
Clarkson-ék kicsaptak minden bonyolult kütyüt egy Fiat Multipla-ból és bolondbiztossá tették az angliai 90-100 évesek számára is.AVIREX | 2013.02.27. 14:05:16Azt hittem, hogy nekem :D
Fat
A múltkori felfúvódott vadállatok után most itt egy hasonló animáció...Szancso | 2013.02.26. 18:24:43-Miért dobja a rendőr a defektes biciklit a hereföldre?
-Mert a paraszt tehene is ott fújódott fel. :)

Life of Psy
bungle | 2013.06.13. 18:18:01http://i.imgur.com/LCh8TQV.gif
Mert amikor kikerült, még nem volt privát.

Russian Meteorite: The Movie
Ugye hogy mennyivel izgalmasabb így? ;)bungle | 2013.05.15. 00:12:53www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/44014_ :D
(köszi Tooni a képeket, majd napközben folyt. köv.)

A jövő megérkezett: lassan „rakétaemberek” lesznek a nép szolgálatában?
norbertvincze | 2013.08.17. 03:08:40http://www.smartplanet.com/blog/bulletin/a-personal-jetpack-is-going-on-the-market-next-year/26839

Szerelem eső látásra ;)
bungle | 2013.02.28. 19:45:45http://attraktor.blog.hu/2013/02/28/jegesotol_vedi_a_kocsit_a_kulso_legzsak

Miért is mondott le a pápa?
További jelenléte a Vatikánban szükségszerű, máskülönben teljesen védtelen marad. Mindez lehetővé teszi, hogy ne folyhasson ellene semmiféle eljárás és vizsgálat az egyház által folytatott szexuális és gazdasági bűncselekmények ügyében, melyek botránya ennek ellenére tovább tagad és feltehetően nem áll meg a vihar a Vatikán falainál.bungle | 2013.04.09. 11:22:56Pornókat torrenteznek a Vatikánban
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2013/04/08/pornokat_torrentelnek_a_vatikanban/
http://torrentfreak.com/priests-watch-dvd-screeners-while-pirates-download-filth-in-the-vatican-130407/

Need for Speed Romániában :)
Botos Vendel | 2013.02.27. 00:21:30az auto fékje is hőt termel amiko lasul!!!!!!44444

Párizs sötét oldala
Vannak kerületek, ahova hétköznapi járőrautóval már a rendőrök sem mennek be. Franciaországban évente 40.000 autót gyújtanak fel: csapdának szánják, így csalogatják ki a rendőröket, majd rájuk támadnak. Évente kb. 200.000 illegális bevándorló érkezik, akik nem tudnak, de nem is akarnak beilleszkedni, a bűncselekmények 2/3-át ők követik el.komcsi | 2013.02.26. 22:03:29Nekik meg maradnának a kemény börtönök (amikbe semmi luxus nem kéne, hanem komoly, megerőltető munka, amiből nem csak a maguk eltartását fedeznék, hanem még hasznot is a társadalom számára, amin addig élősködtek). De hát emberi jogok ugye, meg a többi modern hülyeség...

Steampunk Tower
bungle | 2013.02.25. 17:51:37Imádom a zenéjét! :)









