
Barbie csocsó.
Nusihusi | 2009.06.15. 23:46:30Hüvelygombás Barbie helyett...:P
Rats on Cocaine - nagyon beteg "mese". Saját felelősség... :D
AVIREX | 2009.06.13. 04:44:08szedd le,rakd fel bazmeg.. megköszönjük..

Hát igen, volt megint egy VIVA comet, sok-sok díjat kiosztottak, de mégis az ki a francot érdekel mikor Dopeman és öccse olyan picsa részegre tudják inni magukat, hogy azt már öröm nézni, Majka pedig spiccességében elmagyarázza, hogy a magyar celeb (direkt írtam celebet, mert mint ők is mondják "Ho' vannak itt a sztárok?") világban heteroszexuális lény nincs is. :D
nyehőce | 2009.06.13. 00:00:33Ez a Joci (Majka köcsöge) milyen vicces egy gyerek! Idézett a Mi folyik itt Gyöngyösön című nagyon aktuális (kb. 8 éves) darabból! :D

Partly Cloudy - a Pixar legújabb egész estés rajzfilmjének (UP) a rövidfilmje.

Biztos csak azért csinálta ilyenre, hogy ne jöjjön olyan sűrűn az anyósa... ;)
bandee1219 | 2009.06.14. 08:49:25én úgy láttam, csak ez az egy (fél), bár csak beletekergettem

Szerintem a rokona ... ;)
yushuf | 2009.06.12. 09:07:35hogy miért nem ugrik elé egy szarvas, de úgy hogy a szarvasnak ne legyen baja

Sonya egy napja. :)
bungle | 2009.07.07. 12:21:24http://www.guardian.co.uk/world/2009/jul/06/loris-illegal-animal-trade-indonesia
"So, when illegal traders catch them and sell them on, they usually remove the hapless creatures' teeth"
Szegények. :(

"Mi a véleményed a graffitiről?"
bandee1219 | 2010.01.04. 21:56:59Na, most már meg tudtam nézni! Hát, sokat vesztettem! XD

Kémia óra kisiskolásoknak: a zoxigén!
Békatallér | 2009.06.11. 06:58:40Ez tök jó! Nagyon jók a vegyérték elektronok a fejük körül. Hogy beszívta a vas! Nincs ilyen szerves vegyületekkel is? :D

Egy picit bepörögtek a srácok. ;)
Sanyika71 | 2009.06.10. 22:12:25A bratyóm kedvenc agymenése: A sakk sport?! Mióta?
Ezek után kellőképpen fel tudom idegesíteni, ha azt mondom, hogy: Agytorna. :-)))









