
Street Workout Magyarország

Legalább nincs szájszaga. ;)
Nicole 19 éves, New Yorkban él és 15 dezodort eszik meg havonta. Imádja az ízét, minden étkezés után szüksége van rá, rosszul érzi magát, ha nincs nála valamennyi izzadásgátló.Nusihusi | 2013.03.08. 15:30:54Arra vagyok kíváncsi, hogy patkánymérget mikor eszik valaki, az íze miatt...:D

Mai tippelős: mit gondoltok, mire használják a képen látható szerkezetet? :)
mue | 2013.03.06. 19:04:05Namostakkor a kérdésem!
Ezt miért nem találták fel korábban?
Legkézenfekvőbb megoldás. Kilométerekre ellőhetik, bele egy kis jeladó. Rajtakapás veszélye se túl nagy.

Magyarország MA
Filmet készített az MSZP arról, hogy milyen állapotban van most az ország és milyen teljesítményt nyújtott a kormány az elmúlt 3 évben. A 20 perces kisfilmben egyebek mellett az hangzik el, hogy Orbán VIktor kormányzása tönkretette az országot. „Kis szépséghiba”, hogy az RTL Híradóból is felhasználtak részleteket, amire a párt semmilyen engedélyt nem kért, tehát szerzői jogot sértve hozta nyilvánosságra alkotását. :D
Elkezdődött a Quarry luxushotel építése Sanghajban, egy korábban kőfejtőként szolgáló gödörben. A 600 millió jüan (21 milliárd forintnyi) befektetéssel legkésőbb 2015 elejére elkészülő épületet a dubaji Burdzs al-Arab hétcsillagos szállodával híressé vált brit WS Atkins cég tervezte az InterContinental Hotelcsoport felkérésére.
Tarnabod egy hevesi falu, a lakosok 90%-a cigány, többségük segélyen él. 2-3 hete elsötétült a település, mert lopják az áramot - az alpolgármesterrel az élen, aki ezt még csak nem is szégyelli. De persze az adófizetők segítségét várják, miközben tavaly is több tízmilliós extra támogatást kaptak. Kabaré, ami ebben az országban folyik...bungle | 2013.03.10. 22:43:11http://hvg.hu/gazdasag/20130308_Aramlopas_Csak_egy_piritos_mukodott_rola_

Shrek esküvője
Zolibaba24 | 2013.03.02. 21:23:33Zöld út vezetett az esküvőig is :)

Tényleg mindenkinek él egy hasonmása valahol?
Francois Brunelle kanadai fotós I'm not a look-alike! - vagyis Nem vagyok hasonmás! - elnevezésű projektjében olyan embereket keresett a Facebookon - nemre, korra és nemzetiségre való tekintet nélkül -, akik hasonlítanak egymásra, majd le is fényképezte őket.7sleeper | 2013.03.04. 11:38:46"Tükrön fekszik - hason - Mása." ;-)

iEye - az Apple válasza a Google okosszemüvegére! ;)
Szancso | 2013.03.01. 18:56:01Régen csóró bandzsa gyerekeknek még elég volt a ragtapasz leragasztani az egyik lencsét,a rugós szárú fül mögé behajlítós SZTK-s szemüvegen.Hiába,fejlődik a technika. :)

Jó móka lehet... amíg el nem szakad a kötél! ;)
AVIREX | 2013.03.03. 11:57:46A sok bungiejumper :D










www.youtube.com/watch?v=i_u0eKXy1Yc