
Carol Maggio - Facersize
Nala | 2009.06.16. 18:34:37Ez jóóó!:D Kb még 5 perc után is ezen mosolyogtam...Elképzeltem,hogy akkor milyen fejet vágna!:D
Gratulálok!
papaluige | 2009.06.24. 20:21:00na ez egy jó hír!

Az Ikarus BZMOT 601-es sínbusz olyan, mint a Chokito. Ronda és finom. Ráaádsul a miénk, mégsem hallottam róla soha korábban.
te.sas! | 2009.06.16. 20:57:01gondolom ismeritek Ikarosz történetét a görög mitológiából...szárnyalás egyre magasabbra, és magasabbra, aztán az elég gyors zuhanórepülés...agy kell vigyázni a név és embléma kiválasztásával...ez csak úgy eszembe jutott:P

Open Stage (már úgyis rég volt... ;)) az emtívíben: "Letörtétek a tükrünköt".
AVIREX | 2009.12.16. 00:29:16szvsz az MTV-s live-show jobb volt,vagy csak azért mert már láttam párszor és már nincs meg az újdonság varázsa,mint először [:

Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.cojone | 2009.06.18. 01:45:59Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegése" az ilyen tett és ilyet nem lehet tenni.
Utána meglobogtatja a papírt és megkérdezi, hogy "akkor aláírod-e, amit megbeszéltünk"? Igen, így rendben van , kérem vissza a tollat.
/ Régen tanultam már oroszul /

6 világvége elmélet 2012-re (ami mind hülyeség).
Maccoyi | 2011.01.21. 02:13:58retro küldte:
Szöveg: Már megint világvége... Azért milyen érdekes, hogy pont arra a napra esik, amikor a Maja naptár véget ér.
URL: http://www.virtus.hu/?id=detailed_article&aid=102371

A világ legrosszabb állása. ;)
mumus | 2009.06.16. 08:21:01igen ha profi akarsz lenni nem gerjedhetsz be minden jotment szepsegre,na de azert akarhany eve is csinalnam azert valamti megmozgatna bennem mar maga a latvany is :D de latom az avatarodban is epp alsofertalyimasszazst kap a csaj :DDD
Vagy mégis? Kis alkohol és exhibicionista mentalitás + egy bátor barát és az internet elég, hogy tied legyen az elsőbbség! :D A megagáz helyett lehetne itthon is ki mit (nem)tud névvel műsort csinálni. Találóbb, mint a mostani neve a műsornak. Egy biztos, erre lehet mondani hogy igazi talentum a srác és a haverja. :Dhumanhades | 2009.06.15. 13:39:46azert laccott azsuri pofajan, h "ezt lehet megsem kellene"

Mostani nyereményjátékunkban a BSC Kft. jóvoltából egy X-Men Origins: Wolverine X360-as játékszoftvert és egy Guitar Hero: Metallica PlayStation 3-as játékszoftvert nyerhettek. A Sony Magyarország felajánlásában pedig egy Infamous PS3-as játékszoftver várja gazdáját. Nem kell mást tennetek, mint a fejléc alatt található nyereményjáték menüre kattintani, regisztrálni és helyesen megválaszolni a három feltett, nagyon egyszerű kérdést.
Aktuális nyereményjátékunk június 10-től egészen július 3-áig tart és akkor vehettek részt benne, ha regisztráltok.Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu csapata és a nyereményeket felajánló BSC Kft., valamint a Sony Magyarország.
Cigi trükk.
Nusihusi | 2009.06.15. 23:41:34És majd leégeti a haját, vagy felgyújtja a lakást:P









