
Az őrült Twilight fanok köztünk vannak...
Xavo | 2009.08.03. 22:58:37hehe, a southparkban több értelmet és mondanivalót találok mint a twilightban :D már várok egy sp paródiát a twilightról :D
10 férfit erőszakolt meg az orosz "Fekete Özvegy" becenevű nő.
Re-Peet | 2009.06.22. 14:21:47Én már találkoztam..kettővel is.. de rendesek voltak, mert megkérdezték előtte, hogy szabad-e :D

Clark Little fotói
bungle | 2009.06.19. 10:43:57Ha sok pénzed lesz, szerintem utazz el Hawaira, vegyél egy profi cuccot és csinálj saját fotókat! ;)

Kipp, kopp kalapács, kicsi ...... mit csinálsz?
Kipp, kopp kopogok, találd ki, hogy ki vagyok! ;)1nessa | 2009.06.19. 12:14:42jajjjjj de jooo:D:D:D hupp hupp az elso postom...:$:$:D
am bocsi az ekezetekert lattam kijavitottatok csak hat britt laptopon nem nagyon gyartanak magyar ekezeteket:)
koszikeeee

Még a tegnapi posthoz kapcsolódik...
The Kimberlizerkkovi8 | 2009.06.22. 22:31:34ööö...izé...nekem most mé ezt írja ki? :'(
Not Found
The requested document was not found on this server.
Web Server at toputourworkon.com

Agresszor utcai harcos találkozik a házi kedvenccel. :D
Házi jószág is tud agresszor lenni kisebb kutyákkal, ha nem szólnak rá. Nekem egyszer meg kellett fognom a barátnőmét és bezárni egy másik szobába, mert haverom kiskutyáját simán betámadta.
Csak 3 csillagot kért, 56-ot kapott. Állítólag elaludt.
bungle | 2009.06.23. 12:44:08Na bevallotta a kis "csillagvirág", hogy hazudott. :)
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/belgium/5603769/Girl-with-56-stars-tattooed-on-face-admits-she-asked-for-them.html

Helpful Bus (egy kis Bang Bus paródia, ha valakinek nem esne le). ;)
(Többek közt Bree Olson szereplésével :))izébigyó | 2009.06.18. 22:03:22"Hoover". Találó művésznév egy pornósnak. :D

Köbcenti - Egy kis viszki, egy kis Koka Kóla
Honlapjuk.
Az eredeti, ami már elég régi és a szintis mozgása miatt elhíresült:
Erdjan - Viski Coca-Colazsonya | 2009.06.18. 08:22:22Szerintem coca cola inc. gerillamarketingje, mert itt van pl. ez is : http://www.youtube.com/watch?v=KDSjzw_BOfc

Candy Hole - Nyuszi és Cicus édes napja. :)
zsaru | 2009.06.17. 15:46:21Mennyire beteg...:))









