
Szegény bácsit el akarta gáncsolni egy kígyó...
Turmion Kätilöt | 2013.03.11. 06:28:50Clock spider time XD XD XD
PetiESTO - Ez van srácok
Rég volt bünti...7sleeper | 2013.03.11. 21:08:45"nézze már meg doktor úr, hogy mi nőtt a seggemre"

Csóri postás... ;)
(Elliðaey, Izland)BlackJack | 2013.03.12. 19:42:20Tudsz szerzőt is mondani? Mert így nem találtam semmi kis szigeten 1 ház van féle könyvet. :D

Ház a sziklán
Becker Irén a szerbiai Tara Nemzeti Parkban készült felvételeinek egyikét a National Geographic tavaly augusztusban a hónap fotójává választotta.
Még több kép a házrólhawkeye | 2013.03.10. 08:18:09
Megérdemelten....

Nőtípusok osztályzása a tizes skálán by Puzsér
cila | 2013.05.02. 12:01:51Osztályozunk? igen. Végül kiválasztunk és/vagy kiválasztatunk.
Nekem nem tetszik a MÓD, ahogyan kifejezi magát. Egy ember nem "fasz" vagy "picsa", megveszem, vagy dugom eszköz. Arra ott a Sex Shop.
Ahogy a molylepke rárepül, vagy nem, a "feromon"-ra, az embernél is "kettőn áll a vásár". Mi a fontos? őszinteség, bizalom a másikban, szeretet, gyöngédség, egymás segítése, folytathatnám, de ezeknek, valószínűleg töksüket duma.

Végre az alkoholistáknak is van segítség...
thisisreal | 2013.03.10. 12:19:53"Az alkoholista az, aki ugyanannyit iszik, mint mi, csak nem szeretjük." (Dylan Thomas)

Nőnapra - Oroszországból szeretettel! :)
Nas | 2013.03.10. 21:44:02Ezt idén kaptam. Marha jó. :D Küldöm a többi izés csajszinak is. :D
http://kepfeltoltes.hu/130310/nonap_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Úszó iskola Nigériában
A nigériai születésű Kunlé Adeyimi úszó iskolát tervezett az áradásoktól sújtott lagosi Makoko településére.
Ülje le napi ötezrenként a bírságot!
Szalámilopásért tíz, úttesten gyaloglásért négy napot kell ülni, és a bíróságok alig győzik a tengernyi szabálysértési ügyet. Egyre több nem fizető vétkes kerül börtönbe. Egyre kevesebben fizetnek, és egyre többen vonulnak börtönbe. Az állam rengeteg pénzt bukik ezen, mert nemcsak a bírság nem jön be bevételként, hanem a rab eltartására is költeni kell.Ryker | 2013.03.09. 11:47:15Disznóság ! Én nem keresek napi 5000 ft-ot , ők meg igen ????

Önzetlen kutyus, melegíti a bácsi derekát :)
Szancso | 2013.03.09. 15:14:25Én is köszi!









