
Békatallérnak ajánlva. ;)

Csillogjon az a csomag... :D
TeamCo. | 2009.07.06. 22:02:52az egyetlen dolog ami zavar a válaszodban az az, hogy nem tudom mit jelent a megántani. amúgy minden OK

Hírességek magánszigetei.
közlegény | 2009.07.01. 15:28:35már leforgatták a Számkivetett c. filmet, meg tényleg jön a cunami, meg globális felmelegedés, kalózok stb stb summa summarum nem kéne.

Cicákkal az ágyban. ;)
Nusihusi | 2009.07.02. 00:47:36Nagyon aranyosak, főleg a postképen:)

Találd meg a furcsaságot a képeken!
Vigyázat, függőséget okoz! :DmadMate | 2009.08.03. 10:35:10omg tényeg van egykét pszicho egykét képet alig mertem megnyitni Oo SHITBRIX :D

Edelweiss PC Casemod
közlegény | 2009.06.30. 21:32:41többnyire nem kultiválom a modokat, de ez az erőmű tetszik

Jól indulhat minden napja, ha ezzel ébreszti magát... ;)

Hogy milyen harciasak ezek a fenékrázó brazil csajok...
gurbli | 2009.06.30. 01:54:19Na én lapáttal mentem volna közéjük!

A szlovákok tengert akarnak Magyarország helyén.
Ti mit szeretnétek Szlovákia helyén?Patkányka | 2009.08.14. 23:53:47Régen magyarok járkáltak át szlovákiába olcsóbb benzintől kezdve olcsobb bevásárlásig most fordítva , ők járnak hozzánk,most magyarok utálják a szlovákokat.Egyik:Tengert,krátert,szappangyárat,stb-t akarnak 'bosszúból' Szlovákia helyére.
Egy, ha gúnyolódnak hadd gúnyolódjanak hülyéknek az való.
Kettő ha ez egy vicc akkor nem értem mit kell 'hazafiaskodni'.
Ha meg tényleg nem vicc akkor se kell az ő szintjükre(béka s*gge alá) süllyedni, hanem nem kell velük foglalkozni.
Bunkók, kész nekik ennyire futotta.Ha most elkezdjük pocskondiázni öket mivel vagyunk külömbek?Semmivel.Annyi hogy elmondhatjuk, hogy ők kezdték..Ez megintcsak gyerekes szint egyik ovis megüti a másikat a másik visszaüt ovónéni rászól kisfiúra, hogy ne verekedjen, mire a kisfiúk nagy vsz.vel egyszerre megszólalnak hogy 'ö kezdte'.
Egy csatába csak a buták ütnek vissza.
Gyanítom a csoport nagyrésze nem fog velem egyet érteni(ezt a mondatot kivéve) de ha már van véleményem akkor azt megosztom.
Szép napot mindenkinek. Patkányka.

MTV Cribs Afrikában. Zimbabwei rapper bemutatja a kastélyát. ;)
AVIREX | 2009.06.27. 20:00:53nem egészen..










Pedig ennek a (szó szerint) szarzsáknak szép a haja.