
A képen egy izé látható.
Lehet erőteljesen tippelni a tech.ize.hu komment mezőbe (NE IDE), hogy vajh mi is lehet a funkciója, mondjuk kedd reggel 9 óráig.
Utána meg fogom egyrészt a jó megfejtéseket, másrészt a legkreatívabb ötleteket, leslattyogok vele a portásbácsihoz (mint sorsolási bizottság) és kiválasztunk mindkét kupacból hármat-hármat, majd a hat szerencsésnek kiosztunk pár darabot a szokásos bögrékből és plusz díjként egyet-egyet a friss meleg ropogos Izé.hu-s baseball sapiból.
Aki esetleg tutira tudja, hogy mi van a képen, legyen oly kedves és ne lője szitává a poént.
Köszönöm a figyelmet, kellemes locsólót és sok húsvétot!
"Az nem lehet, hogy ma ne legyen cicás poszt." :P
Tehát, egy cicafiú, aki igen veszélyes! :Drivaul | 2008.03.21. 17:52:44Az állatkínzás lenne... Csóri pitt :)

Két évig ült a WC-n!
Egy kansasi nő bement a barátja fürdőszobájába, ráült a WC-re és beszorult az ülőkébe! Ez még hagyján, az ember jót nevet rajta... De hogy két évig (!!!) ott maradjon, mert nem mer kijönni, és a pasija két évig ellátja... na ilyet a Blikk sem talál ki! :))) A nőt kórházba szállították a WC ülőkével együtt, mert a bőre ránőtt. A nő - legalábbis fizikailag - rendben van, bár a lábai kissé elkorcsosultak a két éves ülés alatt. A barátja eleinte kérlelte, hogy jöjjön ki, de egy idő után feladta és behordta neki az ennivalót. A helyi seriff hitetlenkedve meséli, hogy a nő nem volt odaragasztva, nem volt lekötözve, egyszerűen szabad akaratából maradt a WC-n. A rendőrök is úgy találtak rá, combközépig leeresztett melegítő alsóban ült a slozin.
Az interjú a nő barátjával:
csicsilla | 2008.03.22. 19:00:44azon csodàlkozom hogy nem raktak a budiba kameràt ès dobtàk netre mint valami rialitisooo biztos kaszàltak volna vele!!

Találja meg a két képen a 2 apró különbséget!
Wertical | 2008.03.22. 22:40:27hát igen azért az emberek ízulése is változik :P XD
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!nyuszicsibe | 2008.03.10. 17:10:31ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)

Cici hopp, cici hopp, máris egyet elkapott. ;)
doncamillo | 2008.03.03. 23:55:24azért jobb lenne ha a fejem lenne ott a labda helyett ;D
Sztármamák - lehet ez inkább egy játékban lett volna jó, ahol az ember kiválaszthatja, melyik sztár kinek a fia... bár elég könnyű lenne. ;)doncamillo | 2008.03.03. 23:25:48ááááááá Beckhham anyja mint egy transzvesztita XD

Frank Melech képei.
Purple | 2008.02.28. 21:44:39sőt én még kedvencekhez is adtam!! :PPP tényleg bámulatos :O irigylem nagyon
Pityke, Mekk Elek, Kisvakond, Pampalini, Gombóc Artúr, Lolka és Bolka, emlékeztek még rájuk? :)
Itt egy kis összeállítás régi kedvenc mesefilmeinkből. Persze a lista nem teljes, írjátok meg, melyik volt a Ti kedvencetek (lehetőleg videós linkkel), és bővítjük az oldalt...Ravennë | 2013.05.02. 00:29:05Nekem az "Uborka" jutott róla eszembe. Kiskoromban sokszor néztem, tetszettek a "babák"... :D
Gondolom minden egyes szavát és mondanivalóját értettem.
http://www.youtube.com/watch?v=QPJyKrYnpqI

Szerelem első bámulásra? Ámérikában új őrület jött divatba, a villámrandinál még
primitíegyszerűbb ismerkedési forma: a résztvevők egymás elé állnak és meredten bámulnak egymás szemébe, duma nincs, csak a kurva nagy díp impressön. :D Hát nem bámulatos? ;) Várom melyik agytröszt valósítja meg ezt is kis hazánkban...bandee1219 | 2008.02.28. 09:13:51Igen és akinek nagy a kocsija, annak kicsi a szerszáma, aki napi egy pohár bort megiszik az tovább él, aki 20 évig lóg egyfolytában fejjel lefelé, az meg 200 évig él stb., stb. Az ilyen tényekre érdemes odafigyelni, az állítólag csak a hülyék megtévesztésére van mindíg előtte, nehogynár ők is tovább éljenek, ugye! -_-










áhh :D