
- Csipázod ha a tarkód vakarásszák?
- Uhu...
Szegény kutyus macskáját elvitte a cica. :)
Maccoyi | 2009.07.08. 00:12:47Egy újabb webkamerás kutyus: http://www.youtube.com/watch?v=7fyrpXPVFq8 (Kicsit pipa szegény :D)

Nemezis - Ősellenség
Arne egy teljesen hétköznapi fickó, aki meg van róla győződve, hogy szupererőkkel bír. Csak még nem találta meg őket. Elhatározza hát, hogy hirdetésben főellenséget keres, akinek a segítségével majd felszínre kerülnek rejtett képességei.Tooni | 2009.07.03. 10:43:33A Bert és Ernie reppel alkotójának rendezésében :)
http://www.youtube.com/watch?v=21OH0wlkfbc

Nagy koponya lehetett, aki ezt kitalálta. ;)
Maccoyi | 2009.07.04. 12:50:22Nem hisszük! :P Képet akarunk a wc-kefétekről! :DDD

RoboGeisha
A Machine Girl készítőitől. :)RokkantTroll | 2009.07.03. 22:45:26LOL. A japók megint hozták a formájukat. :D

Valami takonyszerű mozgó izé a csatornából.... brrrrr!
Matthej01 | 2009.12.23. 11:46:55Igen ha disznó gége lene akkor igen csak jó infrastrukturával rendelkezik az a sertés mivel ilyen szabályos boltíves gégét én még az életemben nem láttam meg frankón tagolt. Ott ahol ezek a csomó akármik vannak látszik hogy a csatorna gyűrűk össze vannak illesztve. Meg a falán látszik hogy a csatornában magasabban szokott lenni a víz a vízmosás vonala is látszik ha egy disznó légcsövében rendszeresen olyan magasan van a vízállás :) akkor az egy vizidisznó!!! Sógornak megmutattam és halálra röhögte magát a disznó gége hallatán; kicsit adok a szavára hiszen háziállatokkal foglakozik immár15 éve. Ő még ilyet nem látott mármint olyat hogy a disznó gége ilyen förtelmes színekben pompázzon pedig már látott egy két undorító dolgot.

Bébi sírás analizátor
punyukli | 2009.07.02. 16:09:18senki...??
akkor...
első :)

A kérdés: Mit csinálnak a bajorok Münchenben, az Angolkertben? Először a tippeket!
(Egyszer már volt, 2007-ben a születésnapomon, nullkommentes post, azért kiváncsi lennék, ki emlékszik. :-) )
És hogyan jutnak vissza?ysolti | 2009.07.02. 23:36:44Sziasztok!
En ket evig laktam harom sarokra az Eisbachtol.
Az Eisbach az Isar egy piciny mellekaga, ami atfolyik az Englischer Garten-en. Normal esetben nem valami gyors folyasu, kicsit hatrebb furdeni is lehet benne. A dolog alapja, hogy leszukitettek erre a szakaszra es ket hatalmas betontombot dobtak a mederbe, ez tori a sodrast, es "kesziti" a hullamot. Amint a szorfosok atestek a hullamon, a folyo ismet lassabb lesz, kimasznak a partra es visszasetalnak.
Nagyon jo hangulat volt ott estenkent, volt kis generatoruk, es eros lampakkal megvilagitjak a hullamot, hogy este is lehessen hullamlovagolni. A legmegdobbentobb megis, amikor egy napsuteses februari napon talalsz az Eisbachon szorfosoket.
Munchen egyebkent gyonyoru varos
Cicciolina óta tudjuk, hogy a "kígyót melenget a keblén" új értelmet kapott. De egyesek rájöttek, hogy a mókus tisztább, szárazabb érzést biztosít még az olyan nehéz napokon is, amikor a rendőrségen csücsülünk...
Az új útburkolat hagy némi kívánnivalót és néhány cipőt maga mögött... ;)
1nessa | 2009.07.01. 23:12:13tabla az luxus
szegeny nagyi mit szenvedett:)










Szeretnék egy baglyot, hihetetlen cukin néznek ki!
http://www.youtube.com/watch?v=Ajc6xr6mNeY&feature=player_embedded