
Létezik egy pókfaj, amely önmaga hasonmását készíti el, hogy elterelje a ragadozók figyelmét. Ez lehet az első példa arra, hogy egy állat életnagyságban leképezi magát.

Norton Commando Transformer
revans | 2009.07.09. 14:15:55Dzsizüsszkrájtsz de class ez a videó

Megint besokallt a cseh romáktól Kanada
"Tavaly augusztusban ingyen egyirányú repülőjegyet ígértek minden csehországi romának, aki vállalja, hogy elhagyja az országot, és nem jön vissza legalább 2010-ig."Párna | 2009.07.11. 16:16:23Köszönöm :D
Ha valamelyik filmsorozatban volt egy zene, ami tetszett, de nem tudod mi volt az, akkor ezen az oldalon rá tudsz keresni. Kilistázza, hogy milyen zenék voltak az egyes részekben és még youtube link is van a címekhez.Olyveria | 2009.07.10. 17:52:33Purple, neked mindent! :D

Csináljunk egyszerű képregényt jól.

Ha valaki érez magában ambíciót egy a videóban is látható csúcs-menő bicepsz-eposz elsajátítására, akkor legyen kedves feszítsen magába napi minimum:
- 8 db Napozin kapszulát
- 3 ampulla novokuznyecki növekedési hormont
- 9 egység 100% Anabolic Whey Isolate-et (szigorúan csakis a Scitec Nutrition-től)
- 10 x 8 dkg málnás savó-boosterrel lugosított Hyparmass 5000 granulátumot.Majd izzadjon a műtőasztalon.peet | 2009.07.10. 16:59:23Megkérdeztem a teremben, a Synthol-t izom alá kell tolni.
Egy nagy csalás az egész.
Sok testépítőröl ma világosítottak fel, akire irígykedtem, hogy Synthol-t adtak nekik izom alá.
Ha ez a srác is Syntholozott, akkor baromira fájhatott, ha viszont, ahogy a videóból kivettem, mint többek is, gyávaságból, vagy miért, bőr alá tolták, akkor meg ott követte el a hibát.
Vagy ott, hogy egyátalán a Synthol-hoz nyúlt.

Szendi Gábor: Mérgező italunk a tej.
Hasznos kis szösszenet a sokak által istenített tej élettani hatásairól.bungle | 2013.11.27. 09:01:01http://index.hu/gazdasag/2013/11/27/miert_nem_a_zsirszegeny_tej_az_olcsobb/

Egészségedre!
mouse | 2009.09.15. 04:07:16Király :)

Fura felvétel a CNN-en... visszatért közénk?!? :)

Újabb erős kisgyerek.










Azt hiszem félreértettél. A termtud is tele van értelmetlen hülyeségekkel, meg elsőre értelmetlennek tűnő, de nagyon fontos dolgokkal is, ezt neked szerintem nem is kell elmondani. Csak ezen morfondíroztam el, meg azon, hogy ha belegondolunk, akkor akármit is csinálunk, ez az egész mekkora hülyeség valójában. Innentől viszont ez már egy kicsit nihilista, filozofikus cucc, nem is ide tartozik.
Term. tud. kutatónak tanultam én is, csak később nem úgy sültek el a dolgok. :-)
Bár pókozhatnék inkább. :-(
(Ez a magyar cikk meg ahová készült (net, tájékoztató jelleg), oda elég, de nekem kicsit kevés volt, ennél általában kiváncsibb vagyok, több részlet érdekelne. Ha nem volna drága, még mindig járna a Természet Világa, biztos csak elvonási tüneteim vannak.)