
Ijesztő átverés a szépségszalonban
Nas | 2013.03.23. 14:24:55Szerintem biztos szertornász vagy talajtornász a csaj, de ez akkor is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... :S
Öröm ész bódoccá, tánc ész mulaccá! A calád körbe áll ész vidáman kántáll! Te lenni fárattcá ész leül dolgozott nap után szék, ez bekapcol lelki béke! Néza hogy fény táncikál muzsika!Ocsee79 | 2013.03.22. 00:13:04Drága kenyér! Csoda ha iszok?! :-D

Nőnapra (utólag) - Amerikából szeretettel! :)
Szancso | 2013.03.21. 17:52:34A melled? ;)

„Lehugyozzuk a ti Magyarországotokat!”
Zengett a „Kifele a magyarokkal az országból” és „Románia a mi hazánk, lehugyozzuk a ti Magyarországotokat” és más magyarellenes rigmusok skandálása. Majd ezt követte a magyar nemzeti lobogó meggyújtása. A biztonságiak nem avatkoztak közbe. A magyar kormány nem kérte be a román nagykövetet. A híradások és a külügy szokás szerint hallgat.Tooni | 2013.06.14. 23:48:26Tovább gyűrűzik a bundabotrány!
Füvezésen kaptak a rendőrkommandósok egy egész csapatot! :D
http://sportgeza.hu/futball/2013/06/14/a_fuben_fekudtek_a_megbilincselt_romanok/

A Nagy Duett :)
Panellakásban mekkora sikerük lenne! ;)bungle | 2013.06.19. 11:08:56Nekem nagyon tetszett, egy következő életemben ott szeretnék élni! :)
Valami lehet ott a levegőben, nem hiába a legjobb bandák is onnan kerülnek ki. :D

My Precious Roommate

Sanyika ismeretterjesztő adása

Soha ne add fel!
Mimis | 2013.03.20. 07:45:01Az ilyen embereket tudom tisztelni. Aki nem beletörődik, és eltesped a kis tolószékében, hanem tesz azért, hogy újra teljes értékű életet tudjon élni. :)

Szőke rendőrnő. És még paraszt is. Gratulálok a hozzá hasonló antiszolidáris tulkoknak!
Csipike | 2013.03.21. 20:32:14Valami olyasmit hallottam a riportban, hogy:" kértem, hogy segítsenek, de azt mondták, dolguk van és elmentek."
Simán feljelenteném őket segítségnyújtás elmulasztásáért.
Szerintem rájuk is vonatkozik, mint mindenkire.
Csak az a baj, hogy olyanról még nem hallottam, hogy a gyökerek elismerték volna, hogy hibáztak.
Csodálkoznak, hogy általános útálat övezi a rendőröket. Kemény munkával érték el, szép teljesítmény.
De ha nincs a boltban kenyér, vagy hús, jár a pofája mindegyiknek.
Azok után, hogy a saját házam előtt a saját területemen akartak megbüntetni járdán parkolásért, már nem csodálkozok semmin.

Főszerepben: bátor Sir Robin és a tehén :-)
Botos Vendel | 2013.03.19. 23:12:53az 1 tögyü tehén...









