
Mi a közös a putriban és ezekben? Tessék koncentrálni a nyílászárókra! [:

A világ - leendő - hét természeti csodája.
Balázs | 2009.07.23. 13:10:24
1
Amazon
remove
2
Angel Falls
remove
3
Uluru
remove
4
Maldives
remove
5
Grand Canyon
remove
6
Bay of Fundy
remove
7
Galapagos
remove
én ezeket jelöltem:)
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a kabócák rovarcsaládját. "A kabócák az egész Földön elterjedtek, becslések szerint eddig közel 30000 leírt fajt tartanak számon. A déli napfénynél igen élénken ciripelnek. Hangadó-készüléke mindkét ivar egyedeinek van ugyan, de a nőstényeké csak csenevész."kisadria | 2009.07.22. 18:23:15Én nem tudtam hogy létezik ilyen míg nem voltam én is horvátoknál.
engem is kiidegeltek..:D

A mongol halálféreg megtámadja Prágát. Egy cseh művész alkotása.
Nusihusi | 2009.07.23. 23:56:58Úgy néz ki, mint 1 óriási szívószálXD

Kék sör Japánból. Biztos fincsi lehet. :)
A gyártó cég honlapján van még zöld és piros színű sörnek látszó lötty is. :)Maccoyi | 2009.11.28. 13:00:37A világ legerősebb söre: http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/scotland/north_east/8380412.stm
(Bár a szakértők azt állítják, hogy ez csak reklámfogás.)

Nyilván ez nem jelenti azt, hogy például a nagyvárosi szmog nem káros az egészségre, de azért csak óvatosan a teóriákkal...
Winterborn | 2009.09.29. 08:50:10Nem akar valaki segíteni lefordítani?

A malac vízágy után remélem ez is EU-konform lesz. ;)
joovan | 2009.07.22. 09:43:39én elmegyek főállásba disznónak esküszöm.... jobb dolguk van mint nekem BESZARÁS

After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...

8 korai chewbacca. ;)
gurbli | 2009.07.22. 00:44:07Na ugye hogy a majomtól származunk! Nem hiába mondom már évek óta! :)

Újabb utazás a Föld körül, ezúttal panorámaképek segítségével. :)










http://noob.hu/2012/05/07/uri_muri.jpg