
Ez melyik országban szokás?
Bg | 2006.11.10. 01:00:52nem rosz enyi cipo meg eggy cipo boldba sincs
Te melyik egeret választanád?
süti | 2009.04.05. 12:27:373. és 7.

Megfejtéseket a kommentekbe kérjük...
hawer130 | 2007.12.04. 14:41:14a szippantos kocsi eltevesztette az uti celjat:-))

A farkasember.
Néha azért megborotválkozhatna...GerzSonka | 2006.11.14. 14:43:04Mire menne a borotvalkozassal? Ket nap mulva ugyanolyan szoros lenne, es meg jobban megerosodne neki. Nem egy kellemes betegseg. :(

Már megint ezek a hülye japánok... :) Most épp gyorsivás (nem gyorsívás!)...

Lesz pár ígéretes film még az idén... Te melyiket várod legjobban?
Balázs | 2007.05.09. 19:22:19az egész fűrész cucc úgy szar ahogy van az első még csak csak de a többi :/

És ezt nekem innen kell megtudnom...
(mármint hogy klónozni tilos)
Mert az embernek néha a t..e van tele azzal, hogy nem eccerűen piros, meg kék, meg zöld valami.
Színszótár rulez.Purple | 2010.03.01. 10:17:20http://www.thedoghousediaries.com/comics/uncategorized/2010-03-01-9856382.png
:DDD

"Akciófigurák", játékbabák.
A Dallas a legjobb :)bandee1219 | 2007.10.16. 10:54:13Starskyék kocsija kéne, de egy ilyen baba mi a töknek?

Willy bácsi meséi és egyéb animációk









