
Új őrület "hódít" Amszterdamban: valakik a csatornák mellett parkoló Smart-okat belökik a vízbe.
csildicsildi | 2009.07.31. 23:44:21....
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a trópusi tengerekben élő ragadozó kúpcsigák (Conus spp.), amik rendkívül erős, többkomponensű idegmérget termelnek, melyet egy aprócska szigonnyal juttatnak be zsákmányukba (többnyire gerinctelenekbe ill. kisebb halakba), valamint az őket elővigyázatlanul megfogó szőke nők kezébe. :D
Itt éppen egy bohóchalat zsákmányol az egyikük:
Embernél a méreg látászavart, szédülést, hányást, paralízist, súlyosabb esetben pedig (főleg a nagyobb termetű fajok, pl. C. geographus veszélyesek ilyen szempontból) halált okozhat; eddig mintegy 25 halálos eset ismert. A méregből készült fájdalomcsillapító sokszorosan hatékonyabb az opioidoknál (pl. morfiumnál), ráadásul nem okoz függőséget sem.Turmion Kätilöt | 2009.07.27. 10:46:26De szépen bezsákolja.

Ilyen az igazi férfi: fényesre keféli és nyalja... ;)
joovan | 2009.07.27. 09:52:20ehhez miért nem tud felvenni egy nadrágot?!?!? mocskos buzi

Kung Fu
PandaBálna.Sün13 | 2009.10.26. 21:06:38OMG!

"Nintendozni csudajó, hajrá Mario, hajrá Luigi, reszkess főteki!" XD
zola2000 | 2009.07.28. 12:05:56Igen, tudom hogy olcsó klón volt, és a tv ezeknek az olcsó klónoknak csinált hatalmas reklámot ezzel a műsorral. Azért mondom, hogy hatalmas volt a fejlődés, míg akkoriban 18ezer forintos minimálbér mellett a super nintendo volt 40ezer (szerintem 90ben, mikor bejött lehetett 60ezer is), most 70ezer a minimálbér, és 65ezer a mai nintendo.

...és ezek után a teve csak úgy elsétált, mintha mi sem történt volna. ;)
Jokker | 2009.07.29. 00:22:25Hát jah, a postképen eléggé érdekesen fekszik a jószág :D

Csak egy "átlagos" japán reklám.
Maccoyi | 2010.03.27. 16:13:42folytatás... http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103489 :D

A japánok már értenek a kutyák nyelvén... ;)
tucsi23 | 2009.07.26. 18:09:54egyet értek veletek ien hülyeség nekem 40 000-et nem ér meg

Két kézzel gyorsabb, mint eggyel... ;)
latzee | 2009.07.26. 12:20:46a bicepszében hordja az eszét...

860 méter a hullámvasúton 1 perc alatt, görkorin.
unumunu | 2009.07.24. 22:24:00lehet sielő a srác és lehet, hogy az extrém fekete pályák után eközben ásítgathatott a sisak alatt :P









