
Oroszország hőse!
("Az igazi vagányok ezt kötél nélkül csinálják." :) - Re-Peet)gvereb1 | 2009.07.31. 12:02:09Hogy szakad mindenki rajta a háttérben :) Kösz a felíratost
"Visszamennyetek, basszki!"
Mr.T. | 2010.01.27. 01:40:04Némi hasonlóságot vélek fölfedezni... :D
http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=18896

Vidéki maszti...
Kiscsuri | 2009.07.31. 00:56:22nah az szép...

Macska duett. :)
bandee1219 | 2009.07.29. 08:15:43A macskás készítői nem igazán értenek a hangképzéshez! Pedig elég lett volna a tükör elé állniuk. -_-

Újabb hatásos belépő.
Maccoyi | 2009.07.29. 21:52:39Szerintem ő nem sok mindent, de biztos jött gyorsan egy tartalék müsorvezető és talán ezt mondhatta:
" Na ez jól esett. Jó estét , jó szórakozást kívánok... :)

MC Zsolax - Len az utszán
Laci | 2009.08.08. 08:32:19Kisebbségieknek "pozitív diszkrimináció" jár, ezért nagyon finoman fogalmazok: ez FOS.

Jóbarátok. :)

A kátyú szárnyakat ad...
Jokker | 2009.07.29. 00:05:54fekvőrendőr...

Birodalmi lépegető gyerekágy. :)

Vakvezető kutyája van egy vak kutyának Nagy-Britanniában. A párost Bonnie és Clyde-nak hívják. Utóbbi teljesen vak, és amióta a kétesztendős Bonnie vezetgeti, nélküle nem hajlandó sehova sem menni. A kutyapárt három hete vették be egy menhelyre, előtte kóbor kutyaként tengődtek.
vöri | 2009.07.28. 22:24:43édesek nagyon :]









