
Még talán lesz alkalmatok használni a héten... ;)
Nas | 2013.03.28. 21:00:53http://www.youtube.com/watch?v=GFP7L3oZ06Y
Bámulatos mutatvány: női kaszkadőr hátramenetben driftel! ;)
Freyja | 2013.03.27. 17:34:35Erre tanítson meg! :D Mesterien idióta! :D

Ha a Földön csak 100 ember élne...
jakatta | 2013.03.29. 08:18:35Megvannak azok is, lásd: Literacy / Unable

Mekkora macska az ágyban! Őt még a kutyák sem merik megugatni! ;)

Járművek gyufából
Néhány horvát srác hihetetlen kreativitással pakolgatja össze a gyufaszálakat. Szinte nincs olyan jármű, amit ne építettek volna meg eddig: kamionok, traktorok, autók, daruk...lb7 | 2013.03.28. 08:09:48Ezek után úgy érzem javítanom kell: Építhetnének nekem is egy FAudit. :D

Alvajárás level 99
bungle | 2013.03.27. 18:11:09http://velvet.hu/sztori/2013/03/26/meghalt_a_besurrano_tolvajok_kiralya/

Kínai „aluljáró”
Kiválasztották a 3 legmagasabb embert az országban, aztán most úgy állítják be, mintha nem lenne elég magas a híd... ;)Freyja | 2013.03.27. 17:45:04Hajolgatna a "tököm". Átlépném. Simán.

Hihetetlen ütemben emelkedik a Bitcoin árfolyama. A válság elején kitalált digitális pénz iránt az egész világon nő a kereslet. 2011-ben még volt, hogy csak 2 dollárt kérhettek érte, azóta folyamatosan erősödik az árfolyama: idén februárban már 32 dollárt ért, a 2 hete 47 dolláros értékről pár napja pedig 70 dollár fölé szökött a ciprusi válság miatt.
Interjú Eidenpenz Józseffel, a Privátbankár elemzőjével
A világ leggyorsabban dráguló devizája: nem játékpénz
Ellenőrizné az USA a virtuális pénzeket
Magyar Bitcoin Portálbungle | 2013.11.28. 09:53:581,4 milliárd forint hányódik valahol egy walesi szeméttelepen
www.origo.hu/nagyvilag/20131127-1-4-milliard-forint-hanyodik-valahol-egy-walesi-szemettelepen.html
Sekarang sampai persis (ez elvileg indonézül van), avagy Most múlik pontosan - egy indonéz lány előadásában, aki nem is tud magyarul... csak meglepte vele a férjét.
Egy újabb IQ light rendőr és flepnis fia
Feljelentette a saját fiát egy rendőr, mivel a gyerek több mint 1,3 millió forintnak megfelelő összeget költött el az iPAD-jén játékokkal.HoPpY | 2013.03.26. 18:23:35De még ez is más, mert legalább haverokkal együtt "lógtok" és nem egyedül ülsz egy szobában és az "almát" rágcsálod!









