
Gyönyörű fraktálok - akár poszterként is megrendelhető
alphadog | 2006.11.29. 16:57:20Talán az oldalukon, bogárka... BUY PRINT mond valamit? ;)
"Ha siet, megtudhatja róla, hogy az adott állomáson a metrószerelvény melyik ajtaja lesz a legközelebb a kijárathoz, s így értékes időt takaríthat meg.
Például a 2.4 azt jelenti, hogy az adott állomásnál a második kocsi negyedik ajtaja van a legközelebb a kijárathoz. A menetirányt a nyilak jelzik."Austin | 2006.09.11. 07:30:47Hali!
Egész jónak tűnik csak épp a M3 metró tele van hibákkal! : )) Népligetnél Újpest irányába nem a 6,4 jó hanem az 1.1pontt fórdítva van! : DDDDDDDDD

Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
AlitaAngel | 2007.07.04. 15:18:33amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre ....hosszas szenvedés után berakja a helyére:D

HÁT ezt még Győzike sem látta!
bigogugi | 2006.12.30. 13:28:03Hát nemtudok én sem mit hozzá szólni ehhez.Valami lenyűgöző.

Az első fapados étterem Magyarországon
"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
Íme az új kukásautó, mely a Várban teljesít majd szolgálatot
Laci | 2008.05.22. 01:37:07Ha ez nem "fake" akkor Budapest a legtisztább város a világon. Mifelénk 10 m-ként van egy ilyen kuka.
Batsányi János 1792-ben még Páris-ra, én (mi) 2008-ban viszont "vigyázó szemünket" (s ezentúl is főleg) Budapestre vetem (vetjük).

Valaki írja már le a refrént, mert nem tudtam megjegyezni...
hüjegyerek | 2006.09.05. 10:06:02nem mondod...

A moszkvai metróban mindig történik valami érdekes...

Szomszédriasztó panellakásokba ;)
Egyébként 1 km-re megy a hangja...szellike | 2006.09.02. 23:21:00Skacok!Ez lehet,hogy olyan mint az Afgän lopakodo?
Teve mamuszban???!

Mentsd meg a babát!
hihi | 2006.10.02. 10:49:50Honnan van ennek ennyi gyereke? :))))









