
Síelvon(atoz)ótúra
Nas | 2013.03.29. 19:05:34A MÁV-val meg majd összeszed a pályafelügyelő egyálltó helyedben a tavaszi hóolvadáskor...
Nem ad csokit? Zúzda lesz!!!
TeeJay | 2013.03.28. 22:29:27csodálkozom hogy még horrorfilmekben nem vették elő ezt a gépet
és dobnak bele egy embert hogy darálja le :D
esetleg zombikat :D

Szerintem megmarta egy radioaktív fukusimai csörgőkígyó!
Maneg | 2013.03.28. 12:45:20mondanám hogy ritka nagy tehetség, de itthon tele vannak az aluljárók hasonlókkal
Négy órán át kellett lapítaniuk az őrök elől, de végül sikerült az orosz fotósoknak este felmászni az egyiptomi Nagy Piramisra tetejére és lélegzetelállító felvételeket készíteni. Aki illegálisan megy fel a piramis tetejére, három évig terjedő börtönbüntetésre számíthat.bungle | 2013.09.13. 12:25:21Európát is megmászták a piramisokra fellopózó oroszok
http://444.hu/2013/09/11/europat-is-megmasztak-a-piramisokra-fellopozo-oroszok/

A buszsofőrnek születésnapja van. ;)
palinkaman | 2013.03.28. 13:31:21"Mákos Holatafon megváltoztatta személyes adatait. Új születésnapja: kb. 1 perce."

Válaszút - egy új világnézet létrejöttének szülési fájdalmai
justil | 2013.03.28. 22:49:45Áruld el kérlek - és ez most nem cinizmus - te hogyan ébredsz? Azon túl, hogy ilyen ébredős videókat nézel, mert amint látod ebből itt már többen megjöttek, engem beleértve.

A Különvélemény (Minority Report) valósággá válik?
Az Egyesült Államok hadserege egy olyan hírszerzési rendszer kifejlesztését finanszírozza, ami a térfigyelő kamerákkal összekapcsolva megjósolja, amikor valaki egy bűntett elkövetésére készül.
Struccbűvölés :)
gyocska | 2013.03.27. 22:04:39"It loves me!"
Majd megtudod ha jól se.... .úr! :D

Everybody Wants To Kill Bruce
Végre egy jó Bruce Willis akciófilm! ;)Safi6 | 2013.03.28. 20:12:06Van egy aszpirined?

Még talán lesz alkalmatok használni a héten... ;)









