
Agyvérzés koktél mellé egy kis zenei csemege. Új stílusirányzat, valószínű Biebert váltják...
Tkyd17 | 2012.02.25. 10:08:19kávéfózó hangja van xD
Virtuális nézelődés a Sixtus-kápolnában
Traveller | 2012.02.28. 01:24:59Mert a papok kedvében próbált járni a festő, végül is ők fizettek... Ha jól körülnézel kisfiúk is vannak...

„Az ifjú David Copperfield eltünteti a családi házat” című előadásunk kéremszépen
Szancso | 2012.02.23. 20:21:03http://www.youtube.com/watch?v=cvxT1QRHExk&feature=related#t=55sec
:))

S beállt a kék halál...
sahinel | 2012.02.23. 19:16:36ja néha mindenkinek kell egy kis IRL érzés. És ilyenkor vannak hogy a hc játékosok is eltünnek pár napra. Persze hogy nem veszik nagyon észre. Wow alatt heti 4 raid volt, de ott is volt hogy valaki nem tudott jönni. Senki sem gondolta hogy meghalt miért is gondolnák mikor fiatal a másik? Én is nyomtam már játékot ennyi ideig, meg volt hogy fogyasztottam nem ettem 3 napig szinte semmit, és elájultam edzésen, de nem meghaltam.
Ilyenkor azért érdemes lenne jobban utánnajárni mert nem hinném hogy csak 23 óra elég ehhez. Előtte már voltak gondok az egészségével szerintem.
Nállunk is előfordult hogy 3-4 napos lanparti, és énaponta 3-4 óra alvás kb:D Persze vannak akik ebbe belehalnak. És vannak focisták, sportolók akik csak meghalnak, és senki sem vágja mi a gond pedig ők isznak, esznek, edzenek rendesen.

A nice place to fly - hexacopter Afrikában

A Road House (Országúti diszkó) összes maflása egy videóban :)

Tornász hörcsög (reméljük nem a mikrosütőben kell gyakorolnia a hátraszaltókat ;))
bungle | 2012.05.17. 09:53:11Sponge küldte:
URL: http://youtu.be/WAN5CLrFSUI
Szöveg: "Artista hörcsög"

Norwegian Recycling - Whitney

Így bukott meg az adósságkoncert.
Hogyan kell tömegjelenetet fotózni 48 emberrel? Így.
Te fizetnél az államadósságunk csökkentése érdekében?Turmix | 2012.02.25. 14:21:19Valóban szimbolikus értelme volt.
Ha csak azt a több, mint háromszáz léhűtőt nézem, akik most a parlamentben ülnek, már több embernek illett volna jelen lenni. Meg még elmehettek volna páran azok közül, akik az adósságot felvették, akik elköltötték, akik tehetnek mindarról, hogy így áll az államadósság. 20 év alatt voltak páran.
Elvitték volna a gyereket, az asszonyt, a havert, meg a papát és a mamát: máris teltházas a koncert, sőt be se férnek.
De neeeem!!
Az az alapkoncepció, hogy ők kitalálják, megszervezik (sza.rul), mi meg fizessünk, és "élvezzük".
Mind mindig!
A finn mellügyminiszter a dán nevezetességek megtekintése után az egyoldalú kapcsolatok fenntartásának fontosságát hangsúlyozta. (Izé Távirati Iroda)7sleeper | 2012.02.21. 22:01:20így még szabad :-)









