
Ízléses melltartók ;)
bungle | 2008.04.29. 10:17:40gucci230 küldte: http://dailydumper.blogspot.com/2008/04/creative-bras.html
A playboy atyja, s az ő igen csak irigylésre méltó élete...
kotta | 2008.04.10. 23:02:02Nem vagyok én olyan. Meg OLYAN se. És amolyan se. Csak hulla.

A mélység titkai

Új divatos melltartó
bungle | 2010.08.11. 09:28:00cancer1 küldte:
100 Most Creative Bacon Products Ever
URL: http://damncoolpics.blogspot.com/2010/08/100-most-creative-bacon-products-ever.html

Sexiest toilet? De legalább élvezni is lehetne! :P
Laci | 2008.04.03. 23:01:22Erről egy latin közmondás jut eszembe: "Minden virág megtalálja a maga cserépjét" (Olera olla legit).

Véres jelenetek az ágyban... avagy mai ismeretterjesztő rovatunkban az ágyi poloska.
"Az ágyi poloska kizárólag emberi vérrel táplálkozó, jellemzően éjszakai állat, mely csak behurcolással jelenhet meg környezetünkben. Videófelvételen rögzítették, amint a rovar emberi vért vett magához az éj leple alatt."Pár éve poloskainvázió sújtotta az ausztrál szállodákat, 15 és fél milliárd Ft-os kárt okozva. Csípése akár ilyen tüneteket is okozhat.bungle | 2014.09.17. 10:12:52http://index.hu/belfold/2014/09/17/kecskemeten_terjed_a_verszivo_agyi_poloska/
Június 6-án mutatják be Sergei Bodrov rendezte Mongolt, mely az idei Oscar-gála legjobb külföldi filmek kategóriában próbált szerencsét. A kicsit több mint két órás mozi a Mongol Birodalom megalapítójáról, Temüdzsinről, azaz Dzsingisz kán életéről szól. Fantasztikusan megkomponált, monumentális harcjelenetekkel, lenyűgöző tájképekkel és ütős zenével operál a film.Laci | 2008.04.01. 12:33:29Végre egy jó poszt, ahol "komolyan hülyéskedünk". Én úgy "mongoltam", hogy ha perzseltek, visszafelé már nem volt mit zabálni, ember se maradt aki bár egy falat kenyeret is adjon nekik.

A lepel lehull, a Final Fantasy-ben mindenki buzi! :D
«Edyson®» | 2008.04.05. 12:21:16Final Fantasy VII: Advent Children . Szerinte baromi jo a film , a zenehez nem fuzok komentet.

Aki elsőnek kitalálja, melyik városban találhatóak a képen látható lovacskák, elnyeri a 3 Coronitát, amivel még kotta lóg nekem. :DDD (aki meg nem szereti a sört, az Izés bögrét vagy sapekot kap).
A győztes srow, mindössze 18 perccel a post kikerülése után már meg is volt a helyes válasszal, gratulálok! :)kotta | 2008.03.27. 08:23:36alakul,alakul...
:DDDDDDD
(esetleg ÖT Coronita?)
George Lucas nem tud szabadulni gyermekétől és augusztus 15-én ismét visszatér a Csillagok Háborújával a mozikba. A korábbi élőszereplős szélesvásznú alkotások helyett ezúttal egy animációs filmet vetítenek majd, mely közel 100 percen keresztül ontja ránk a vizuális orgiát. A Star Wars: Clone Wars a második- és a harmadik epizód közötti űrt tölti majd be.Jerry | 2008.04.05. 19:49:01Lucas eredetileg szombat délutáni matiné filmet akart csinálni, nem egy legendát. Az alapsztorijának csak a középső részét írta meg forgatókönyvre, de az első három rész is benne volt eredetileg. Csak nem volt így formába öntve. Hogy animációs filmet csinálnak a két rész közötti időszakról én annak csak örülök. Teljessé teszi a világot, akár milyen formában is leledzik (legalábbis nekem)









