
Ilyen lesz a világ, amikor a szingliség lesz a normális
Amerikában már megfordult a kocka a statisztikák szerint, és ha csak hajszállal is, de már most is többen élnek egyedül, mint házasságban (51-49% az arány). Tehát ha úgy vesszük, már most is a szingliség a normális, és a családos élet a kivétel. Na de mi lesz, ha ez a trend tovább erősödik?bungle | 2013.10.15. 23:05:16Szerintem innen vették a viszony.hu ötletét! ;)
Itt vannak!
Bizarr videó kering a neten a hüllőfejű biztonsági emberről, akinek átváltozását a News One televíziós csatorna két kamerája is rögzítette. 2012-ben, az AIPAC konferenciáján, melyet a washingtoni Kongresszusi Központban tartottak, Barack Obama beszéde alatt egy nagyon furcsa külsejű személy, egy alakváltó humanoid került a kamerák kereszttüzébe - állítja a lentebbi videó feliratozása. Emberek! Lehet, hogy mégis igaza van Szaniszló Ferinek, amikor nem csak a globális háttérhatalom erejéről beszél, de az űrből irányított csúcstechnológiával is rémisztget minket, amivel a földönkívüliekkel szövetkezett tuggyukkik akarják leigázni az emberiséget?Tooni | 2013.04.23. 12:08:22Jobb képek a földönkívüli testőrről
http://metabunk.org/threads/1323-Debunked-Obama-s-Reptilian-Secret-Service-Spotted-at-AIPAC
Tedd ezt a fórumot a könyvjelzőid közé, hasznos lehet.

Forradalmi gyógymód egy egyetemistától
A külső és belső sérüléseknél is használható, Veti-Gel névre keresztelt anyag képes bármekkora vérzést elállítani, ráadásul elősegíti a gyógyulást. A New York-i Egyetem egy harmadéves hallgatója megvalósította, amit eddig csak a számítógépes játékokban láttunk. Joe Landolina találmánya képes a sérülést azonnal bezárni és ezzel megállítani a vérzést. Az eddigi kísérletek alapján az anyag külső, belső és égési sérülések esetén is működik, a gyógyulást pedig azzal is segíti, hogy képes felvenni a körülötte lévő szövetek tulajdonságait. Külső alkalmazás esetén például úgy viselkedik, mint a bőr. Használatának széles körű elterjedésére sajnos még várnunk kell egy kicsit. Már csak azért is, mert az amerikai egyetemista első körben a védelmi minisztériumtól remél megbízást.Zellergumó | 2013.03.23. 12:24:47Na aztán ki szereti ilyen véresen a tarját?

„Nyugodtan hívják Szaniszló-díjnak”
Eddig tizenkét újságíró döntött úgy, hogy visszaadja Táncsics-díját, amiért ezt az elismerést Szaniszló Ferenc is megkapta Balog Zoltán emberi erőforrás minisztertől (aki nem is tudta, kit tüntetett ki).bungle | 2016.06.03. 13:02:41Egyre több kabaré szűnik meg... :(
http://444.hu/2016/06/02/kirugtak-szaniszlo-ferencet-az-echotv-bol

Csöves arcot rajtakapták amint megfújja a korlátot. ;)
Tooni | 2013.03.15. 23:47:37Ment a feljelentés, köszönjük az értesítést! :D

Ami a Marsbéli krónikákból kimaradt ;)
hapont | 2013.03.12. 19:16:28Igen, a space bar ütősebb cím.
Mellesleg a marson is kisebb a gravitáció, mint a földön.
De ez a kis mozi a Holdon játszódik.
Apollo 11?
Az amerikai hadsereg tesztelte 1959-ben a lebegő autóját, a Curtiss-Wright Model 2500 Air Car-t. A jármű a jól ismert légpárnás hajók techikájára épült. Bárki tudta vezetni, aki elboldogult egy utcai autóval. A kocsi elérte a 55-60 km/h-s sebességet és egy tank benzinnel két órát tudott repülni. Komoly hátránya volt viszont, hogy csak sík felületen volt képes haladni. Ami viszont lehetett bármi, beton, havas-jeges út, homok, víz, stb. Egy évvel később megjelent a négy üléses kivitel is, de valamiért a hadsereg 1961-ben leállította a további fejlesztéseket. A tesztjárműveknek azóta nyomuk veszett, és a lebegő autó irányvonalat azóta sem vette fel semelyik gyártó sem.Samu. | 2013.03.12. 16:12:27kereket több ezer éve használunk valamilyen módon. a levegőhöz még nem értünk, jobb is hogy nincs forgalomban :D

TeleSound: amitől garantáltan megváltozik az életed!

Magyarország MA
Filmet készített az MSZP arról, hogy milyen állapotban van most az ország és milyen teljesítményt nyújtott a kormány az elmúlt 3 évben. A 20 perces kisfilmben egyebek mellett az hangzik el, hogy Orbán VIktor kormányzása tönkretette az országot. „Kis szépséghiba”, hogy az RTL Híradóból is felhasználtak részleteket, amire a párt semmilyen engedélyt nem kért, tehát szerzői jogot sértve hozta nyilvánosságra alkotását. :D
Tarnabod egy hevesi falu, a lakosok 90%-a cigány, többségük segélyen él. 2-3 hete elsötétült a település, mert lopják az áramot - az alpolgármesterrel az élen, aki ezt még csak nem is szégyelli. De persze az adófizetők segítségét várják, miközben tavaly is több tízmilliós extra támogatást kaptak. Kabaré, ami ebben az országban folyik...bungle | 2013.03.10. 22:43:11http://hvg.hu/gazdasag/20130308_Aramlopas_Csak_egy_piritos_mukodott_rola_









