
Nem a legjobb hely a pihenőre ;)
Ravennë | 2012.02.25. 15:39:37Ne viccelj! Ki ne ismerné kívülről az Oroszlánkirály szereplőit. :)
"Korábban egy barátom megkért, hogy készítsek neki egy pár gondolatvezérelt macskafület és én igent mondtam. Védelmemre meg kell jegyeznem, ittam egy kicsit aznap éjjel és nem hittem volna, hogy komolyan gondolja.
Pedig de."Tooni | 2012.02.24. 19:53:22Hhhohhohhohhohho :)
Amateur :P

Delta 7 Arantix - alig 1 kilós, "pókháló-vázas" bringa
Lewy | 2012.02.26. 21:24:00Mintha lett már volna ez a post
http://www.ize.hu/comments.php?post_id=5794

A rasszizmus szívás - „rövid, vicces” (?) történetek arról, hogy miért ciki rasszistának lenni.
Purple | 2012.03.17. 11:50:52Ez akkora jó diplomatikus lealázás, mint a ház. :D Na erre reagáljon valaki a készítők, vagy a videót pártolók közül, kíváncsi lennék mit makognának erre össze. :DD

Ha nincs Hummer, jó lesz egy hammer is... ;)
brier | 2012.02.24. 19:27:39most mire számitott?:)

Jó étvágyat, japánok!
Ravennë | 2012.02.24. 17:21:27Nem vetlek meg, én is ugyanerre gondoltam. (legalább egy kóstolás erejéig)
Sőt, lehet még kólával is jó, én azért kíváncsi lennék milyen. :D

Jeb Corliss sziklához csapódása több kameraállásból. Lábtöréssel megúszta.
sickmate | 2012.02.24. 09:02:33az a durva h még tudott nyitni!!
amúgy faszán össze rakták a lábát:
[url=http://www.kepfeltoltes.hu]http://www.kepfeltoltes.hu[/url]

Hókörök
Tooni | 2012.02.24. 10:15:20...de az időben nem vagyok biztos.

Banánhéj a ringben ;)
Anthraxia | 2012.02.23. 15:45:17A Bilkó Főtörzsös filmben jobb volt. Amikor mindkét bokszolót véletlen lefizették.

Ennek a mopszlinak még mindig jó dolga van. :)
bungle | 2012.06.14. 12:58:08A masszázstanfolyamon még nem igazi pácienseken folyik a gyakorlás...
www.youtube.com/watch?v=0m_5bDlc7JU









