
Végre megtudhatod, mi az a Web 2.0
baba | 2006.10.31. 15:21:50aranosz!
Gondoljatok bele, ég a házatok/kocsitok/rokonotok... de mennyivel vidámabb lehet egy ilyennel oltani a lángokat! :D
Petrus | 2006.11.19. 16:45:12De cukor!!!! Kell ilyen. A sztenderd piros olyan snassz. A rózsaszín hello kitty-s poroltó viszont vagány. :D

Mechanical Mirage - szürrealisztikus digitális portrék
Ez egy igazi hiánypótló termékizé. Először csinálnak egy tömör kerítést, hogy ne lásson be senki, aztán raknak egy átlátszó félgömböt bele, hogy a kutya ki-, más meg belásson. Okos. :)Kecskebéka | 2006.11.04. 18:19:44hmmmm.....ez amcsiknak való

Megalománia? Áááá, dehogy...

Csak hogy éreztessük, mekkorák is vagyunk... ;)
babapiskóta | 2010.03.27. 10:05:27akkor mint szóljanak a marslakók...?

A dongó (Flight of the Bumblebee) gitáron
Ja, és nem mellesleg erről jut eszembe: itt épp Nuno Bettencourt nyomja a fenti számot az Extreme Reunion (!!!!) koncerten.
"Golyóbehúzó, használati tanácsadó és termékbevizsgáló munkakörbe keresnek még dolgozókat"
jojó | 2006.11.28. 15:18:33úl munkahely
Mai ismeretterjesztő rovatunkban az oroszlán és a tigris kereszeteződéséből létrejött kiscic...izé... ligerrel (lion+tiger) ismerkedhettek meg. ;)Revanor | 2010.08.27. 21:08:29Magyarban sokkal találóbb lenne szerintem a Tigroszlán. :)

Tudod, hogy kell ilyen arcot vágni? Megmutatják...
Zsu | 2006.10.14. 01:47:29Bizzunk benne, hogy nem maradt így a fiúka!









