
Bár kutyámajom volt már ismeretterjesző rovatunkban, most itt egy kutyánmajom. :)
alphadog | 2009.08.12. 10:18:52Hóna alatt van egy centrifuga.
Világhódító hangyák
Mint az előző "hangyás" posztban láthattuk, a levélnyíró hangyák hatalmas, több négyzetméterre kiterjedő földalatti fészket építenek, ám a kolónia méretének tekintetében az argentin hangya (Linepithema humile) ún. szuperkolóniái még ezeket is überelik: egy ilyen több milliárd egyedből és milliónyi bolyból álló szuperkolónia akár több ezer kilométerre is kiterjedhet, ráadásul ezek a szuperkolóniák csupán részeit képezik egyetlen globális méretű "hangya-megakolóniának"!kukulkan | 2009.08.13. 10:54:46Ja, egyébként a kép ami a cikkben van rossz, az nem az argentin hangya, ugyanis az így néz ki:
http://myrmecos.wordpress.com/2008/04/13/how-to-identify-the-argentine-ant-linepithema-humile/

Melcsi - Regrasa a mi
Egy erotikus hang (bassza a ti fületeket is?)Powaflips | 2009.08.13. 16:28:58az ilyeneknek mér nem szól az anyjuk hogy szar vagy lányom vagy valami hasonló..

Kb. 1 centiméter és a rendőrbácsi pont úgy jár, mint ő.
Az online biztosítás kötés alkalmával minden biztosító ajánalát megismerhetjük, illetve egyedi biztosítási ajánlatokat is közvetítenek az igényeknek megfelelően. Az online biztosítási kalkulátorok segítségével kiszámolhatjuk és megköthetjük a kötelező biztosítást, casco-t, lakásbiztosítást...littleguy | 2009.08.13. 11:08:58Cáfolnám a dolgot... A biztositas.hu oldalon szoktam kötni mindig a kötelezőmet. Egyszer valami miatt a régi biztosítóm nem akarta kiadni a bónusz igazolást, az új biztosítónak sem... Erre telefon, email, amit csak el tudtok képzelni, mert vagy 5.000-el lett volna több negyedévente a kötelezőm. És senki nem válaszol semmit... :@ Halál ideg voltam. Ügyfélszolgálat csak pesten, én meg nyíregyházán... Délután felhívtam a biztositas.hu ügyfélszolgálatát, és közöltem, hogy mi a szitu. 3 nap múlva nekem is megjött a bónusz igazolás, valamint másolatban ment az új biztosítónak is!! Az ügyintéző hölgy kedves volt, megértő, és segítőkész. Azóta nem akarok máshova menni...
Tény, hogy kényelmesebb, de sok esetben van rossz oldala is. Mondjatok olyan dolgot, aminek nincs jó és rossz oldala egyaránt! :)

Okos baba. :)
Sünilány | 2009.08.26. 06:18:42Ja meg még annyit, hogy mindenki zsenit akar csinálni a gyerekéből, ami jobb, mintha rá se hederítene az intelligenciájára, de láttam már pár esetet, és ha valaki átesik a ló túloldalára, az több kárt okoz, mint amennyit használ.

"Vakarjál már, vakarjál, minek tartalak?" 2. rész. ;) (az első...)
Nusihusi | 2009.08.10. 21:01:02Nagyon aranyos:) Inkább fordítva van: a gazdi azért tartja, hogy legyen kit vakargatni;)

Kifogás mindig van. :D
VS | 2009.08.11. 21:25:07Hát ha ráugrott a macska akkor ráugrott és gyerekpornót töltött le véletlen, bárkivel megeshet :D

Sződd te a történelmet... :D
revans | 2009.08.10. 14:52:38Nagyonállat

Domino macs
Nusihusi | 2009.08.10. 21:14:42Már megint jót szórakozott valaki a videószerkesztővel:) A macskák arik:)









