
Az ilyen - kísérteties ;) - bútorok dobják fel igazán a nappalit. Na meg a vendégek hangulatát.

Valakinek volt pár aprója (10 000 font), na meg egy kis szabadideje. ;)
pSy | 2006.11.27. 12:53:24Naon karaj! Volt türelme a készítőknek az biztos!
Megakarate
Nagyon kemény!!!lutri | 2007.02.04. 17:18:56előedzés ?, mit csinálna egy igazi edzésen, így könnyű. Csodálom, hogy még egyáltalán fel tud ugrani.
Takarékos kis világunkba asszem még talán épp belefér ez a fogkefetartó és ez a madárkalitka is esetleg. Netán. (Persze Dominic Wilcox se normális egészen).bandee1219 | 2007.10.22. 22:48:20Komoly cucc mind a 3.

"Adásunkat megszakítjuk"
ha már máshogy nem jönnek a látogatók... ;)Petrus | 2006.11.19. 15:22:59Hmmm. Van egy kis Macskafogó finálé feelingje. :D
Őket is bizti megette a nagy bádogkutya.

Szerintem ő sokkal jobb lenne a McDonald's reklám arcának, mint az a hülye bohóc... főleg ha még vetkőzne is :D
Mamut | 2006.11.25. 16:19:39Hát igen. Japánban megszívta a Donaldal a marketing cumit a cég, mert a fehér arc ott a halál jele. :-)

Már megint a japánok!!!!! Nem normálisak!
taboocic | 2006.12.07. 12:22:54Ez állatkínzás! a csajok meg tök hülyék, sztem egy gilisztától is halálra rémülnének

Jet Mac Li
Akár a Cikizzé rovatba is mehetne... a video kurva szar, de legalább a zene még borzalmasabb.Nyolan | 2007.12.13. 13:25:27Mi a szar ez!

Média konvertáló oldalacska - igen nagy haszonnal bír. (nem kell regisztrálni és tök ingyenes!)

Lázár Ervin meséi...









