
Hotel del Salto - egy elhagyatott szálloda Kolumbiában

Gondolattal mozgatták egy patkány farkát
Egy lépéssel közelebb kerültek a kutatók ahhoz, hogy megértsék a telepátiát. Egy új kísérletsorozattal sikerült elérni, hogy az emberek gondolataikkal mozgásra késztessék patkányok farkát. Seung-Schik Yoo, a Harvard Egyetem kutatója számítógéppel kapcsolta össze az önkéntesek agyát a patkányok agyával.Gábor-79 | 2013.04.08. 23:09:05Pff, nagy kunszt! Az egyik exem ezt telefonon keresztül is tudta az én farkammal... :-D
Monday Mug - hangulatváltó csésze (nem csak) hétfőre

Apa, mi van veled? :D
Peters | 2013.04.08. 18:51:54Nem volt gyerekszobád?

Mai cukizé: cicákok és a róka

Jövőbe látás
Véletlenszámok a kvantumvilágból, információ a jövőből. Nem várt eredményeket észlelt egy kutatócsoport, mikor a világ különböző pontjain elhelyezett véletlenszám-generátorok statisztikáit elemezték. Kimutatták, hogy egy egész világot érintő esemény hatására a számok eloszlása eltér a normálistól - méghozzá már az esemény bekövetkeztét megelőzően.
A Globális Öntudat Projekt hivatalos honlapja (Princeton Egyetem)Szobabicikli | 2013.04.07. 17:58:04Mintha már láttam volna hasonló témájú dokut:
http://youtu.be/ArQvwI9tg1o

Azok a kíváncsi nők!
közlegény | 2013.04.07. 15:03:58Ilyenre gondolnak, amikor számon kérik, hogy soha nem kapnak virágot (ööö virgácsot)

Jaúgaulyaúfej (cívisül ejtve) :-)
(Aki szerint a szitár nyugtató(?!), az erre kattintson.)cila | 2013.04.08. 22:29:31Láttam már nem egyszer szép magyar lányoktól "üveges táncot". Nem semmi utánuk csinálni!
Másrészt, csodák nincsenek csak ügyes trükkök. Mamár neves bűvészek is használnak ú.n. elektronikus trükköket (is).
A statika törvényeit kijátszani ellenben inkább lehetetlen mint nehéz.
Szerintem vagy a gömb volt híján egy gömbsüvegnek, lévén egy lapos része, vagy a tisztelt zsonglőr úr rendelkezik egy, a filmen nem észrevehető gömbölyded mélyedéssel a feje búbján (esetleg egy csecsemőkori balesetből kifojólag).

Leslie Gáspár magyar hangja... ;)
bicikli | 2013.04.07. 10:50:15Page Down?
Ő kinek a magyarhangja?
:)

Vízre bocsátás előtt: még jó hogy nem pezsgő-süveg ;)
Mintha csak ráöntötték volna!7sleeper | 2013.04.06. 12:56:48mondom a protokolldroidok nem tudnak hazudni ;-)









