
Még csak 6 éves, de már jobban parkol, mint egy felnőtt. ;)
niof | 2009.08.18. 21:21:09Na ja kérem... Mustang-al könnyű.... :)
Alex Nail csodálatos tájképfotós az angliai Devon megyéből. Képeit Dartmoorban készíti.
joovan | 2009.08.19. 09:06:23Ezek nagyon szépek! Gratu a srácnak, aki készítette...

Néhány fiatal farmerlány elvállalta, hogy részt vesz egy jótékonysági célra készített naptár fotózásán, mindössze gumicsizmában.
ntunde | 2009.08.19. 09:30:07Szépek, természetesek...
Nem csak fotósoppolt luvnyákon kell(ene) nyálat csorgatni, welcome to the real world...

Chito és Pocho, a 2 jóbarát. :)
joovan | 2009.08.19. 08:59:10kíváncsi vagyok, hogy milyen kaábító szert etettek meg a krokodillal, mert egyébként semmilyen élőlényt nem tűrne meg a territóriumán belül...

The Squirrelizer
Talán már találkoztatok a kb. 1 hete terjedő képpel (post képen felül), amin Melissa Brandts és férje Kanadában egy tó mellett állványról fotózták magukat, mikor feltűnt egy mókus. :)
Most a fenti oldal segítségével bármilyen képre "odavarázsolhatjátok" a mókust. Írjátok a kommentekbe a képek címét! :)
Videón a soha nem látott víziszörny. ;)
Ctx Twin | 2009.08.18. 18:25:21Zöld bundában úszni? Hülyék ezek a britek.
(Lehet hogy nem brit, de így jön ki az idézet)

Bőrbarát elektromosan vezető tinta
Hogy mire jó? Pl. művészkedni:Nusihusi | 2009.08.15. 00:00:15Jó ötlet:) Emberi hangszer:) Csak ne rázza meg őket az áram...:P

A "világhódító hangyák" a rákokkal már elbánnak... :)
kukulkan | 2009.08.16. 18:59:49Egyébként a vándorhangyáknál a fészek sem "igazi" fészek (mint más hangyáknál), mivel csak éjszakára telepednek le, vagy amikor a királynő tojásokat rak, hanem akkor is csupán összekapaszkodnak a dolgozók, egy "élő" fészket hozva létre, amelynek a belsejében vannak a kolónia szempontjából "értékes" hímek és a királynők.

Egy újabb Star Wars rajongó gyerekágya... :)
Valerius | 2009.08.24. 23:36:43hát nekem bejön. bár a szobámba nem tenném be, de egy éjszakát buli lenne benne aludni

Welcome to Canada!
Nusihusi | 2009.08.15. 00:16:33Csoda, hogy nem csapták el:S Amugy ari:)









