
„Mi ez a kemény amibe beleültem?” :D
Drayman | 2013.04.09. 17:28:13nem tudom mit szólna a "kedves párna", ha egy 100+ kilós jóasszony pihenne meg rajta...mondjuk amelyik rögtön támad a féltéglákkal megrakott táskájával XD
Orbán betiltotta az Adj gázt! felvonulást
Mint arról már talán hallottatok, a magyar zsidók meggyilkolásának emlékére szervezett Élet Menetével egy napra szerveztek motoros felvonulást a Nemzeti Érzelmű Motorosok "Adj gázt" címmel.
Adj gázt!: Nem antiszemita felvonulást szerveztünkRavennë | 2014.03.07. 18:06:54Beküldő: norbertvincze
http://www.youtube.com/watch?v=kTCwCIie1hY
„Sem beszélni nem tudnak, sem azt nem tudják miért gyűlt össze a tömeg.
Mi a fenéért mentek oda? Talán ételosztásra jöttek? Talán csak balhézni? Halvány fogalmuk nincs miről van szó, de azért ők megjelennek és tiltakoznak.”
(Nem lustaság, csak már egy kicsit régi :P :))

Calvin Seibert „homokvárai”

Mi van, ti talán nem szoktatok pózolni a tükörben? ;)
Gabi69 | 2013.04.09. 22:43:33Hát én ezt nagyon nem értem!! Ott az a másik macska, tökre hasonlít rám, és még ugyan azt csinálja amit én! Hát milyez???? Macskamágia biztosan!

Kemény meló a színészek élete!
hawkeye | 2013.04.10. 14:34:16
Eldöntöttem: nem leszek sorozatszínész.... :)

Denevér kutya ;)
Nas | 2013.04.22. 00:38:21:D Igenis ijesztő, mintha le akarna esni a feje! :S De amúgy marha aranyos ez a kutya.

Egymillió dollárba került egy buszmegálló Virginiában
A rozsdamentes acélból és üvegből készült, padlófűtéssel és fűtött ülőhelyekkel, illetve egy hatalmas információközlő monitorral felszerelt, 15 személyes buszmegállót nem nagyon szeretik a helyiek, mivel bármilyen futurisztikusan is néz ki, az eső bever alá.7sleeper | 2013.04.10. 15:57:34:-DDD
komment a tecsőről: "wigga what?" xD

Bad trip ;)
Taxis átverés a múltkori meghallgatásos szívatás készítőitől.
Kim, dobj be egy Snickerst!
Tooni | 2013.06.07. 19:25:39Újabb sikeres rakétakilövés Észak-Koreában.
http://www.the-two-malcontents.com/wp-content/uploads/1334602684_footage_from_the_north_korean_missile_test_from_conan.gif

Létezik-e szabad akarat?
Abban a hitben élünk, hogy képesek vagyunk különböző alternatívák között tudatosan választani, más szóval szabad akarattal rendelkezünk. A döntéseinket azonban különböző hierarchikus szinteken ható kényszerek határozzák meg. Természetesen a fizikai törvényszerűségek megtartják érvényüket az agy működése során is. A kérdés az, hogy ezek a törvények csupán behatárolják a viselkedésünket, vagy - előre megjósolható módon - meg is határozzák azt.norbertvincze | 2016.05.05. 08:59:27http://www.origo.hu/egeszseg/20160504-agy-agyi-ingerek-hallucinacio-erzeki-csalodas-szabad-akarat-kiserlet.html









