
Tudom, hogy a lakótársaim lopják a kajámat, de még nem sikerült bizonyítanom...
Oci | 2012.03.06. 19:58:08Az milyen lenne, hogy amikor bejön akkor hirtelen lecsapódna az ablak. Lenne ott pánik rendesen! :)
ICA-kövek
A perui Ica mellett, egy barlangban találtak rá állítólag azon kövekre, melyek nagyban megkérdőjeleznek mindent, amit a tudomány eddig a történelemről tudott. Az andezitbe vésett képek dinoszauruszokkal harcoló azték harcosokat, modern sebészi beavatkozásokat, furcsa homoszexuális aktusokat, embereket segítő űrlényeket, régen kipusztult halfajtákat ábrázolnak.Tooni | 2012.03.10. 22:33:21Azt hiszem itt már ki lett ez vesézve. Persze, nem ilyen kotkodák nyelven.

Egy újabb ínycsiklandozó falat - Louis számára legalábbis
7sleeper | 2012.03.07. 09:35:42én viszont szarok rá. ;-)

Újabb űrhajós kiképző videó Lena Fokinától ;)
brier | 2012.03.08. 08:25:45tudom :))))
amig sok a szmáLYli a kommentemben no para ^^

Tigris-oroszlán szerelemgyerekek (tigonok) születtek Kínában
rubigo | 2012.03.06. 08:30:11mint a lóöszvér és szamáröszvér kb. :)

Nagymacskák a tükör előtt
sahinel | 2012.03.07. 00:33:52Mint írják a tükörkép felismerése nem egyenlő az önfelismeréssel. De ahogy a chimpánz, delfin, és még más állatok attól hogy eleinte nem jönnek rá később tudatosulhat bennük hogy saját magát látja, de ez nem önfelismerés.
Lentebb elmondják mi az igazi önfelismerés. Tehát az okosabbb állatok egy része rájöhet erre.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mirror_test
Itt is leírják ha egy állattal játszanak, tesztelik, tanítják, akkor még a butábbak is tudják néha használni a tükröt. A disznók, és más állatok is rájöhetnek mit látnak, de ez nem önfelismerés.

„Egy Boszniában és egy Mexikóban lévő piramis szinte egyszerre kezdett fényt kibocsájtani az ég felé.”
Eredeti angol cikk. Minditthalunk. :)bungle | 2016.05.04. 11:21:24www.ancient-code.com/researchers-confirm-the-largest-pyramid-in-mexico-has-been-found/
http://boldognapot.hu/blog/a-kutatok-megerositettek-megtalaltak-a-legnagyobb-piramist-mexikoban/
www.origo.hu/tudomany/tortenelem/20150714-mexiko-mezoamerika-piramis-regeszet-tortenelem-teotihuacan.html

A kis dagadék oposszum besurrant a helyi pékségbe és úgy telezabálta magát, hogy mozdulni sem tudott. Így találtak rá. :)
norbertvincze | 2012.03.07. 23:41:04sztem ez nem oposszum
A világ Nikola Tesla halála óta semmit sem haladt előre, mert a világot ugyan azok az önző, kapzsi, korlátolt emberek vezetik félre. Tudta ezt Tesla is a maga korában és ezért nem osztotta meg velük legfontosabb találmányait.norbertvincze | 2014.07.07. 03:19:35ez sem rossz:
http://rt.com/news/170704-tesla-tower-lightning-russia/

Az új őrület neve: Trike Drifting!
Cableguy | 2012.03.05. 17:34:06a videón majdnemhogy polírozott aszfaltot látni, magyar utakon ezt nem csinálják meg.









