
Részeg csaj VS üvegasztal.
zodiac | 2009.08.24. 10:50:33Meg a pinájába is beleállhatott volna egy nagy szilánk...
"Jajj, nyuszómuszókám, már megint piszkos lett a kis bucid..." :)
joovan | 2009.08.22. 08:21:53belövi a nyuszi séróját :D

Előre szaltó nyújtott lábbal, befejezés strucc mozdulattal. :D
Selcros | 2009.08.24. 02:52:45Idióta xD
Mai ismeretterjesztő rovatunkban: a Guinea- v. medinaféreg (Dracunculus medinensis), mely egy Afrikában honos parazita fonálféregfaj. A féreg lárvái a fertőzött víz fogyasztásával kerülnek be a szervezetbe, majd az emésztőrendszerben válnak ivaréretté. A megtermékenyített nőstények (melyek akár egy méteresre is megnőhetnek) a bőr alatti kötőszövetben húzzák meg magukat, majd a fertőzéstől számított egy év múlva megindulnak, és igen fájdalmas keléseket hoznak létre a bőr felszínén a lábszár vagy a lábfej tájékán. Amikor a delikvens a fájdalmat enyhítendő vízbe mártja a lábait, a nőstény féreg a kifakadt kelésen keresztül kidugja hátsó testvégét, hogy a szabadba engedje több ezer utódját. A kezelés egyetlen módja, ha ilyenkor az állat végét megcsípik, felszúrják egy hegyes pálcikára, majd csavarnak rajta egy egészen kicsit, óvatosan, nehogy a kötőszöveti rostokra felcsavarodott féreg nagyobbik része bennszakadjon. Majd a következő napon tovább tekernek rajta, és így tovább heteken át. Ez a procedúra rendkívül fájdalmas (a féreg latin neve, a Dracunculus is arra utal, hogy ez olyan érzés, mintha egy sárkány tüze égetné az embert vagy egy tüzes kígyó tekeregne a bőre alatt), és akár egy hónapig is eltarthat, mire teljesen sikerül megszabadulni az állattól. Ezt a fajta kezelésmódot egyébként már az ókortól kezdve alkalmazzák, és egyes elképzelések szerint a gyógyszertárakon vagy a WHO logóján látható közismert, a gyógyítást szimbolizáló jelkép sem az Aszklépiosz botjára tekeredő kígyót, hanem sokkal inkább a pálcikára felcsavart medinaférget ábrázolja.vadonka | 2015.01.21. 10:49:01Ha afrikába mennék inkább aggódnék az ebola miatt. Tényleg arról mi hír? Nagy a csend!

Ez is jól mutat a kandalló előtt... ;)
Ilsa | 2009.08.24. 12:15:06Nekem tetszik:D
De ha kandallóm van akkor nem teszem ezt oda, olyan gyerekszoba feeling. Másrészről más állat bundáját sem tenném:)

Confederate P 120 Fighter Combat - kicsit hardcore a gép!
Jádám | 2010.01.15. 14:01:53hisz ez egy Terminator...ő meg leszarja milyen gyakran kell tankolni meg azt ha kiég a gatyája :D :D :D :D
Paris Hilton kutyáinak 250.000$-os, emeletes lakóhelye, csillárral, légkondival...
Érdemes a képek utáni twitpic-es linkekre is kattintani további képekért.bungle | 2009.10.12. 14:06:43Paris Hilton új barátja. :D
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1219326/Paris-Hilton-goes-ape-baby-chimpanzee-plants-smacker-wrinkly-lips.html

Sir David Attenborough élő patkányt eszik. ;)
Drawen | 2009.08.20. 09:55:08hehe :D nekem kell ez a film!óó azok a boldog nyolcvanas évek! akkor még tudtak szórakoztatni :D
Siemens Smart Chopper - újrahasznosított anyagok felhasználásával készült elektromos motorral rukkolt elő az Orange County Choppers. A környezetbarát motor teljesítménye ugyan nem túl nagy, mindössze 27 lóerő, de a masina így is 160 km/h-s végsebességre képes.Sanzi | 2009.08.20. 09:07:00Mi kerülne ennyibe? Hát a sok szelektíven, ingyen visszaadott szemét amiből előállították! Mert azt még érteném, ha valami speciális anyagból lenne!!!!!!!

Linux bébiszitter :)
bigyminyő | 2009.08.19. 23:07:092 évesen,egy nagyobb gyerekülésben,talán.....:)









