
Stairway to Heaven hárfán. Kellemes a fülnek és a szemnek egyaránt. :)

Lara és Lucy, a 2 császárbajszú tamarin bébi. :)
bungle | 2009.09.08. 10:26:54Aztán meg jegyzetelsz szorgosan a post szövegíró órámon és beküldöd az én szövegeimmel. :DDD

Yogi Oki-Doki, a farmer jógi.
Itt meg Mosselmanra (talán még emlékeztek a kopasz kettyósra) nyomják. ;)Fireblade1000 | 2009.08.24. 20:24:57Ez pedofil!? Egyébként a lotusz ülés nekem is megy:P

Az arany BMW, Porsche és Mercedes után itt egy Ferrari...
dbi | 2009.08.25. 19:38:09Ratyi ez az arany szín nagyon romás (itt-ott aranyból van, itt-ott csak a színe tűnik aranynak, akárhogy is ez ronda lett).
De a piros sem a megfelelő szó.
A Ferrari az alapvetően vörös! (persze sok színben kínálja a gyártó)
>>> Montezemolo a Fiat első embere, de az elmúlt évtizedekben valósággal egyé vált a Ferrarival. Erről tanúskodik, hogy egyszer egy újságíró megkérdezte tőle, hogy tulajdonképpen a Ferrari színe miért is a vörös, mire az elnök így válaszolt: "Mert a vérünk is vörös."

Japán Família Kft.? ;)
Fireblade1000 | 2009.08.24. 20:30:32Ennek sok értelme volt!!!

8 bit trip - egy igazán jópofa klip szerintem, legokkal. Potom 1500 óra alatt készült el.
I-Dan | 2009.08.26. 19:38:11Commodore 64-en sokat nyomtuk anno tesómmal az Intercarate Plus-t. Ezek a karatésok onnan vannak, jó látni, hogy még más is emléxik rá, a zene meg egyszerűen tökéletes lett :)

Újabb ötletek sakk témára. :)
bungle | 2009.11.21. 02:39:46Jack Daniels sakktábla: http://www.everygameroom.com/asp/show_detail.asp?sku=JDL1000

Shakes & Fidget képregény magyarul.
A már-már kultképregény rajzolói Oskar Pannier és Marvin Clifford egy német páros. Eredetileg az első részeket, még a gamona.de WoW-os részlege adta ki, majd később megalakult a hivatalos honlap.Kiscsuri | 2009.10.08. 21:54:54Igen néha örültem h WOW-ozok mert télleg kell :)

Vajon még mi férne oda bele?
(Szerintem egy brekkencs simán. ;) - bungle)varazs | 2009.08.28. 23:47:01Nem nyomja el a csecseit az sok cucc?

2 csaj VS trambulin.
Re-Peet | 2009.08.22. 12:53:49Fógyózni csajok..fogyózni :)










http://www.youtube.com/watch?v=Qi5LQg2wOm4