
Utazás a Föld legmélyebb pontjára - 52 év után újra ember járhat a Mariana-árok mélyén.
Reméljük meglátogatja azért Belső Földet is.szecskamester | 2012.03.11. 19:35:25Először azt hittem 'Milka' van oda írva :D Mármint Milkacsoki... Lila is meg olyan is .. Bár nem hiszem hogy egy tábla csoki ilyen inteligensen mozogna a víz alatt . (meg szerintem szétázna a csomágolás is :D)
Belső Föld? :D
Szerintem ez már logikusabb: Holografikus Világegyetem
Nem bírja elviselni, hogy állandóan ugyanarra a helyre szemetelnek :)
brier | 2012.03.12. 13:25:39valami ilyesmi lehet a szinkron a videó alatt XD

Mélyből feltörő hatalmas robaj! Az egyéves évfordulóhoz közeledve közzétettek egy hangfelvételt a nagy japán földrengés morajáról.
Tooni | 2012.03.12. 23:38:58I said "the last stupid comment"
NOT "your last stupid comment"
Got you now ;)
Bye!

A Belső Föld
Jobb ha tudjátok, hogy a Föld egy 1300 km vastag földkéregből áll, aminek a BELSŐ OLDALÁN már évmilliók óta van egy 4. valamint 5. dimenziós, a mi fogalmaink szerint halhatatlan, paradicsomi létállapotban élő birodalom, melyet a régi misztériumok Aghartának neveztek, a Siddhák lakóhelyének, az angyalok birodalmának. Agharta fővárosa a leírások szerint Shamballa, melyről sok szentírásban olvashatunk.
Na. Már nem haltok meg hülyén.bungle | 2016.01.12. 12:15:47www.facebook.com/hashtag/hobbifizikus?source=feed_text&story_id=931309343589416

Megjelent az új himnusz, CD-n és Kazahsztán...
brier | 2012.03.10. 11:44:04ez még mindig jobb mint amikor király lindának kellett (volna) a himnuszunkat énekelni és nem nagyon sikerült neki -.- szégyen
http://www.youtube.com/watch?v=dRd116mFTQQ
kérnék egy kis segitséget...ezt igy nem tudom hát ezt közönséggel együtt kell nem???
ááááááááááááááááá
bumm a fejbe

Így kell mulatni 23 évesen. ;)
Alex Hope (valami nonamevalutaseftelő kis köcsögbankár) minden idők talán legvastagabb italszámláját hozta össze a liverpooli PlayGround Nightclubban: 204 ezer angol fontot, azaz valamivel több mint 72 millió forintot fizetett a görbe éjszakáért. A szervizdíj önmagában 6,5 millió Ft volt, ehhez képest a pussy tétel (ez vajon mit takarhat? ;)) volt a legolcsóbb.bungle | 2012.05.23. 21:32:01Legalább gyakorol a nép egy kis matekot olvasás közben, a többség már amúgyis csak a telefonjával vagy számítógéppel tud összeadni. ;)

Megesszük a világot (We Feed the World)
Svájcban a kenyérgabona 4/5-e Indiából származik, abból az országból, ahol százezrek éheznek; a francia halkereskedők azt mondják, az ipari módszerrel fogott tenger gyümölcse nem evésre való, hanem eladásra; Romániában 50 centes órabérért dolgoznak az asszonyok a hagymaföldeken, amelyet távoli országokba szállítanak tovább; Spanyolország legnagyobb üvegházas agrárvidéke nagyobb mint Luxemburg és Hollandia együtt - a világban mégis 5 percenként hal éhen egy gyermek. A világ élelmiszertermelése és az élelmiszer elosztása katasztrofális szintre jutott. A 3000 kilométerről importált paradicsom olcsóbb mint a hazai; az ásványvíz ugyanolyan kereskedelmi értéket képvisel mint bármely más termék; a legtöbb élelmiszert szójával dúsítják. Hová vezet ez a folyamat? Az emberiség élelmiszerellátása nem több mint néhány tucat multinacionális cég versengésének színtere?
Cobwebs - Cyriak már megint pihent ;)
Nusihusi | 2012.03.09. 17:36:27És a végén minden pókká változik:S Vagy pókhálóvá:D

Egy elgondolkodtató, talán egyedülálló kezdeményezés, ami egy - sajnos - kevésbé egyedi problémára hívja fel a figyelmet.
Tooni | 2012.05.24. 21:55:33Most láttam hűtőmágnesen:
http://2.bp.blogspot.com/_Ab6JCif4nmk/TMu7Cd7CwKI/AAAAAAAAARU/vt5AxgEq3fY/s1600/Childsoldiers3.jpg
itt
http://jamborferencz.blogspot.com/2010/10/kortars-hutomagnesek.html









