
Discovery Channel reklám - Boom de ah dah (feliratos)
Unregistered | 2009.09.03. 06:15:42Nos, nem vagyok az az ember, aki képtelen beismerni, hogy hibázott. Evvan! Huny-Huny. Rohadjon meg a cápája, hogy tényleg az :D
...és ő az, akit nem lehet kizökkenteni. :)
Athelas | 2009.08.30. 18:24:28Wazz ekkora parasztokat! Nem tisztelnek senkit és semmit... Poénnak poén, de nem hagyják az embert dolgozni... Na jó nem idegesítem magam tovább rajta. Én tuti beszóltam volna nekik de minimum az adást kilőttem volna, hogy a tapló parasztok azért se "legyenek benne a tv-ben"!

A magyar gulyás... egy kis csavarral (az üveg tetején). ;)
Izgalmas lehet a pekingi kacsa is.Jokker | 2009.08.30. 17:11:29Hát én inkább maradok a régi, jól bevállt, fogat igénybevevő táplálkozási formánál.

Gyors és precíz csomag kézbesítés! Önnek megérkezett a vadonatúj porcelán étkészlete, használja egészséggel! :D
kerca | 2009.08.30. 18:43:11Rendeltem könyvet.
A b...i postások felbontották, elolvasták és úgy mocskosan kézbesítatték. Azóta nem állhatom a fajtájukat.

Szaros dal
Jokker | 2009.08.30. 17:16:02Ez tényleg egy kicsit gyenge produkció.

Air Guitar World Champion 2009: Sylvain "Günther Love" Quimene
Bubba | 2009.10.20. 14:24:10Nem érzem sznobságnak, de mint zenész zavar, mert cd-t otthon is tudok hallgatni.
Inkább rontsa el, vagy hibázzon benne, de tiszteljen meg azzal, hogy előadja, és nem kamuzik.

Mi folyik itt Gyöngyösön - 2. rész.
True sztori kontinews...bungle | 2016.01.07. 00:23:27norbertvincze küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=DW4QmiqVOnI
Szöveg: Party up Gyöngyösön ;)

Tervezz saját Ford Mustang 2010-est, avagy háttérképkészités egy témára...
AVIREX | 2009.12.11. 17:04:58meg se kellett volna nyitnom,99%-ra vettem,hogy lila lesz :D
Rég volt már karcsúsító videó (Izé Update! :)), biztos várta már a szervezetetek, hogy megkönnyebbüljön egy kicsit... ;) Jó étvágyat a vacsihoz, legközelebb pedig biztosan más hangsúllyal meséltek agyrágó bogaras viccet! :Dwtf | 2009.09.14. 12:28:56http://www.liveleak.com/view?i=dc2_1252038513" target="_blank">http://www.liveleak.com/view?i=dc2_1252038513

Ha nincs ló, jó a szamár is átértelmezve: ha nincs sárkány, eregessünk kotont. :)
Re-Peet | 2009.08.28. 20:25:02Mi az olcsó ebbe neked? :P









