
Pimp my bike
Hát persze, hogy már megint a japánok...
(kéne már lassan egy japán kategória ;))Ghosty | 2006.12.16. 16:18:10Biketuning mesterszinten :)
A nők meg fognak őrülni a világ legnagyobb rózsáiért... (a férfiak meg az árától ;))
Ijász!!! | 2006.12.04. 18:09:36Szokott lenni mindenre.
De most nem jut az eszembe.DDD
(Rimmel is.D )

Meg kell gondolni ezt a 11-es legurítós dolgot! :)
Balázs | 2007.01.22. 17:39:27még mindig teccik:))
Ez a grand piano nem túl grandiózus, de elvileg lehet rajta játszani - már ha valakinek jó vékonyak az ujjai hozzá. :) Persze magától is játszik, 100 klasszikus, jazz és pop dal szerepel a memóriájában. 2007 áprilisától kapható (400$).
Xabi Alonso 50 méterről szerzett gólja
Balázs | 2006.12.06. 17:43:02én tudok játszani te bánat,de gyere oszt tanítsál meg!tökarcú!

Öööö, most akkor ezt most hogyan is?
Na Copperfield fiam, ezt magyarázzad megfele...Chris_47 | 2006.12.02. 12:50:36Mert használják a latin betúket :D
amúgy ha jól tudom Kórea a csávó neve pedig Cyril Takayama.

A srác nemrég kezdte a fotózást! Érdemes megnézni! Nagyon kemény!

Remélem még nem lejárt lemez!!!! Amúgy érdemes végighallgatni... a refrén a legjobb!
Ghosty | 2006.12.16. 16:20:29Jah ez nekem is jó lenne!!!!!

Európa legmagasabb (75 méteres) karácsonyfája
Balázs | 2006.11.29. 22:16:16erre most mit mondjak?!:)

Szakítsunk a hagyományokkal, idén vegyünk a mennyezetre felszerelhető karácsonyfát (akár csillár helyett is használható).
samath georg | 2007.01.05. 09:27:37a gyerekeknek nem kell a szaloncukrot csencselni a fárol,mert leesik magától és csak össze kell szedni este amikor anyuék tévéznek!!!!!!!!









