
Rossz a kategória.. nem Cikizzé, hanem...
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:20:18Egyébként nekem bejön ez a röhögös csajszi!!
Lennél-e "rosszfiú" kommandós gyakorlaton? Vagy lehet ez is a kiképzés része, hogyan bírjuk csicsergésre a túszt? :D
Kapitány | 2009.09.03. 13:15:10Nem kötekedni akarok, csak érdekelne...és nem ismerek guglit, de majd googlén rákeresek, ha már lusta vagy linkelni. :)

Újabb szerencsétlen uszkárok...
bungle | 2011.10.27. 19:46:56www.funpic.hu/hu/kategoriak/kutyak/41628_zombi-uszkar?mode=latest&position=10&large=1

Ötletes cd tok, beépített tereminnel. :)
winben | 2009.08.31. 19:04:19Ötletes nagyon a cucc, de ez, amit ez a fickó csinál, az neem zenee.......
...sztem nem...

Vision EfficientDynamics by BMW
bigyminyő | 2009.08.31. 23:23:09Formabontó gyönyörűség!Az egész teteje egy nagy napfénytető-szélvédő,sztem nagyon jó az a kis kék is benne...:)
Berényi Miki is szomorú,hogy nem az övé....:)

Szavazz te is, hogy melyik a legszebb magyar szó!
Imádom mikor egy normális kezdeményezésre rákapnak, a tuskó parasztok. :S (Ha nem értenétek miért írtam ezt, akkor nézzétek meg a szavazás jelenlegi állását vagy ezt a hírt!)palacsinta | 2009.09.05. 15:47:50a cigánybűnözést miért törölték ki? pedig már volt az 5. is

Nézd meg a macska arcát. Mit veszel észre?
Igeen. Szemöldök. =))stero | 2009.08.31. 22:20:59legédesebb állatok a kismacskák :D

Az a kis huncut szögletzászló... de legalább az utolsó kettő meg volt neki. :D
Nusihusi | 2009.08.31. 23:07:37XD Kiderülne, hogy 1 pasi tartja alul a zászlót:P

Aki kimaradt a Russian Idolból (de csak korhatár miatt). :D
...avagy a napi bünti Oroszországból.Jozeph | 2009.08.31. 20:39:48Qrva jó az öreg!!! Ennél inkább megállnék, mint a Jehovista-Istenista-Atyuskáista stb. szentéletű faszkalapoknál, a kántálásaikkal meg stb.

Ne is "szép"ítsük a dolgot: Ganguro Makeup. :)
andorka932 | 2010.06.13. 19:54:45a Csaj ,amugy Hawaii szerintem









