
Istenek eledele 2
Bobby nem egy átlagos kisiskolás, ő az egyik képviselője annak a szép új világnak, amit nekünk a tudomány adhat! Óriásira növő terményekkel megszüntethető az éhezés, beköszönt a világbéke... csak azok a mellékhatások ne lennének!
A teljes filmPurple | 2013.04.18. 06:04:00De cukik. :D
Miért minket vegzálnak a rendőrök a bűnözők helyett?
Mert a szakmai értékelésük alapja, hányszor intézkedtek. Nem is érdekük a jobb közbiztonság: a járőröző rendőrök kimondottan ellenérdekeltek, hogy egy környéken kevesebb kihágás legyen, hiszen akkor majd ők is csak kevesebb intézkedést tudnak foganatosítani, amiből nekik csak bajuk lehet.bungle | 2013.08.27. 22:41:07realista küldte:
URL: http://index.hu/belfold/2013/08/26/engedely_nelkul_utcazenelsz_rad_terdelek./
Szöveg: "Most akkor pontosan mi is a rendőrségnek a feladata? Ugyanis ilyenre van kapacitásuk, de a valódi bűnözésre meg alig..."

A pöttyös jéghal az egyetlen gerinces állat a Földön, aminek nem piros a vére, hanem átlátszó, mint a víz.

„Mi ez a kemény amibe beleültem?” :D
Drayman | 2013.04.09. 17:28:13nem tudom mit szólna a "kedves párna", ha egy 100+ kilós jóasszony pihenne meg rajta...mondjuk amelyik rögtön támad a féltéglákkal megrakott táskájával XD

Pintér Marianna playmate 203 km/h-s sebességgel csapatott az M6-s autópályán, és állítólag nem vette észre, hogy rendőrök üldözték 48 km-en keresztül.
„Egyszer láttam, mintha villogó rendőrautó jönne mögöttem, de semmit nem hallottam, épp az egyik kedvenc cédémet hallgattam, amilyen hangosan csak lehetett. De mentem már háromszázzal is, nem értem, miért most bírságolnak meg.”egon olsen | 2013.04.09. 15:26:34Szerintem egy átlag honpolgárt agyonlőnek a helyszínen egy ilyen száguldozás és beszólás után. Mellékesnek ugrik a jogsi! A hölgy elég látványosan megúszta! Itt rohangál közöttünk, mint időzített bomba! Ha ügyész lennék bekéretném az intézkedő rendőröket, hogy meséljék el, miért is engedték el azt, aki ugyan olyan állampolgár, mint más, mégis a valami megmagyarázhatatlan okból a törvény fölé helyezi magát? Jól látom?... És!
Ne haragudj, kedves "attilas144", de engedj meg egy gondolatot! Az a kamionos, aki mágnest használva játsza ki a tachograf készüléket, 1 évre bukja a jogsiját, ha elkapják. Ha pedig csak egy koccanásban résztvevő, nem is okozója (!) a szabályok értelmében több év letöltendő a büntetése, ha mágnesezik. A rendőr jogosan azt mondja, neked nem is kellett volna itt lenned, ha szabályosan közlekedsz! Tehát ha valaki a celeb pályát választja hivatásul, annál jobban kéne példát mutatnia - még a legegyszerűbb közlekedéskor is - a szabályok maximális betartásával. Addig jó mindenkinek, amíg a hölgy csak önmagára jelent veszélyt nem másokra, mint azt itt sokan írtátok is.

A Little Eva katasztrófája
A 2. világháború idején lezuhant egy amerikai bombázó Ausztráliában. A gép személyzete hónapokig (!) bolyongott a vadonban, és képtelenek voltak kijutni, azt ették, amit találtak... Bear Grylls kismiska hozzájuk képest.zed911 | 2013.04.04. 12:23:19Ezt jó volt végigolvasni. Akkoriban még nem volt Bear Gryls sorozat így ma már ez rutinból menne mindenkinek... :D

Beletört a multi bicskája a magyar üvegbetonba
Megtörtént az, amire a honi közvéleményben és szabadalmi szakmában is csak nagyon kevesen számítottak. Az üvegbeton feltalálója, Losonczi Áron maga alá gyűrte a találmányát elbitorló német multinacionális vállalatot, a HeidelbergCement AG-t.cripio | 2013.03.31. 16:14:17erről van szó:
http://ingatlanmagazin.com/epites-es-felujitas/egy-magyar-feltalalo-kalvariaja-kezdodhet-a-pixelbeton-gyartasa-is/

A Különvélemény (Minority Report) valósággá válik?
Az Egyesült Államok hadserege egy olyan hírszerzési rendszer kifejlesztését finanszírozza, ami a térfigyelő kamerákkal összekapcsolva megjósolja, amikor valaki egy bűntett elkövetésére készül.
Pavel már megint a tenyereteket izzasztja...
Valljátok be, hogy már azt a videót várjátok, amin valamelyik hülyegyerek leesik! ;)
Járművek gyufából
Néhány horvát srác hihetetlen kreativitással pakolgatja össze a gyufaszálakat. Szinte nincs olyan jármű, amit ne építettek volna meg eddig: kamionok, traktorok, autók, daruk...lb7 | 2013.03.28. 08:09:48Ezek után úgy érzem javítanom kell: Építhetnének nekem is egy FAudit. :D









