
Margarita Surnaite művészete
És még csak 20 éves!!!!!
Szoptatás 8 évesen.
bungle | 2015.01.08. 23:25:28http://velvet.hu/elet/2015/01/08/hat_es_fel_eves_a_gyereke_meg_mindig_szoptatja_galeria/

És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!

Időutazás vagy átverés? Svájci óra egy 400 éves sírban...
Eraa | 2009.01.04. 11:09:02nem, csak viccből:D

Végre! Nem néz senki hülyének amikor eldudorászod a dalt aminek se a címe se az énekese nem ugrik be! Ide bedúdolod és megkeresi!!
(Midomi az Izén majd' 2 éve...)Éjfélilány | 2008.12.15. 12:19:33nah ezt majd késöbb kipróbálom, nem is tudtam h van ilyen :)

Jessica Cox (25) a világ első kar nélküli pilótája, aki a napokban vehette át hivatalos pilótaengedélyét. Az arizonai lány egy genetikai rendellenesség miatt kar nélkül született, de szülei legnagyobb örömére sosem keseredett el fogyatékossága miatt.
A lehetetlennek tűnő vállalkozáshoz egy oktatócég nyújtott segítséget. Mérnökeik speciálisan átalakítottak egy egyszemélyes kisgépet, hogy Jessica a lábával is kezelni tudja a műszereket és a botkormányt. Betanítása három évig tartott, de ma már tökéletes biztonsággal kezeli a gépét.Schabee | 2008.12.12. 23:31:43elég ügyes, de nem tudom mennyire biztonságos, h csak 2 végtaggal irányítja a gépet...

Nem lehet elég korán kezdeni. :D
Csajozásról írt könyvet egy 9 éves kisfiú.„A csinos lányok olyanok, mint az autók... egy csomó olaj kell nekik.” :DTimi21 | 2009.01.03. 17:07:309 évesen azt se tudja mi is igazából a szerelem
Tony Melendez karok nélkül született. 16 éves korában gitározni kezdett, bár az emberek azt mondták neki, nem fog sikerülni. A videón a Let It Be-t játssza és énekli.Xavo | 2008.12.03. 13:22:33majd nightmare-nek a gitárszólók xD
Mai ismeretterjesztő rovatunkban egy élő kövület: a hidasgyík. Ő mókás egy jószág. Egyrészt vígan élt 200 millió éve is (igen, a dínók között) mégse változott túl sokat azóta, másrészt viszont három szeme van. Jól el szokott bújni. Ráérős típus: egy 111 éves aktív hímnek most volt nemrég egy szerelmes éjszakája egy 70-es csitrivel. Ráadásul még egy fura név tulajdonosa is: tuatara. Hát ennyi.ismeretlen | 2008.11.27. 09:14:40néha amikor gyíkokat, hernyókat, bogarakat és más hasonló állatokat nézek, elgondolkodom, hogy mintha egy csomó ufó lenne a földön, hogy egy-egy állatfaj mennyire más, máshogy működik, és hogy ilyen többszáz millió éves fajok is még működnek az lenyügöző azért.

Tisztelt Munkatársak!
Köszöntjük a Kollégákat cégünk éves összejövetelén.Szeretnénk hangsúlyozni, hogy a Szervezeti és Működési Szabályzat értelmében csak 1, azaz egy pohár alkohol tartalmú ital/fő fogyasztható a rendezvény ideje alatt.
Köszönjük megértésüket és együttműködésüket az összejövetel alatt. Jó szórakozást kívánunk minden kedves kollégának!mekszamnojz | 2008.11.26. 09:42:38Először aszittem valami "ebbe kell belepisilni" dolog lesz :)) ahogy az esztékákban is szokás XD










meg erre: http://myvip.hu/main.php na jó van mit még rajtuk dolgozni nem mondom:D