
Megvan a bostoni bombamerénylet elkövetője!
Isten volt az, mégpedig a homoszexuálisok miatt! - állítja a Westboro Baptista Gyülekezet, akik amúgy mindenkit gyűlölnek.
Mai cukizé: Suki, a 8 hónapos cica trükkjei
Nusihusi | 2013.04.19. 11:41:20Na, így kell betanítani a gazdit:D

Ugrik a segély, ha nem jár a gyerek suliba. És ugrik a segély, ha rendetlen az udvar. Hogy ellenőrzik az új törvényt? És hogy játszható ki?
fehérember | 2013.04.27. 07:42:48"Bulira" készülnek a börtönből ítélet híján kiengedett sorozatgyilkos cigányok
Házi őrizetbe kerülnek azok a sorozatgyilkosok, akik előtt kedd reggel nyílt meg a börtön kapuja. R. Elemér és két családtagja, akik védtelen időseket gyilkoltak és raboltak ki, azért hagyhatják el a fegyintézetet, mert letelt az előzetes letartóztatásban tölthető négy év, és ügyükben nem született ítélet. Mindez azért történhetett meg, mert a bíró, aki először tárgyalta a sorozatgyilkosok perét, feljebb lépett a ranglétrán. Az ügyet egy másik ítész vette át, akinek újra kellett kezdeni a tárgyalássorozatot. Ő hiába igyekezett, egy hemogenetikai szakértői vélemény nem készült el (amely a DNS-azonosításban segített volna), ennek hiányában pedig nem lehet ítéletet hozni. Ezért a kegyetlen banda három tagja egyszerűen kisétál a börtönből. Azt egyelőre nem lehet tudni, hogy szabadon lévő családtagjai várják-e őket, vagy egyedül indulnak haza Ároktőre. R. Elemérék már nagyon készülnek szabadulásukra, amelynek tiszteletére bulit is rendeznek. Az áldozatok családtagjai azonban mélységesen felháborodtak azon, hogy a gyilkosokat kiengedték.
– Biztos vagyok benne, hogy az első pillanattól a szökésben fognak mesterkedni. Ez az egyetlen lehetőségük, hiszen életfogytiglani börtönt is kaphatnak – mondta egyikőjük.
A Fővárosi Törvényszéken csak annyit erősítettek meg, hogy R. Elemérék ügyében már megszületett a döntés a kényszerintézkedésről.
Otthonukban kell maradniuk a nap huszonnégy órájában, azt azonban egyelőre nem tudni, hogy milyen gyakran ellenőrzik őket, hogy ne szökjenek meg. A rendőrség csak annyit válaszolt, hogy ezt is a bíróság írja elő nekik. Ők csak végrehajtják a dokumentumban foglaltakat.
Mint megírtuk, a héttagú banda összesen tizenkétszer csapott le. Mindannyiszor hajnalban, idős emberekre rúgták rá az ajtót, majd összeverték és kirabolták őket.
(Blikk nyomán)

Fizessék vissza a gyorshajtási bírságot!
Miután kiderült, a rendőrök több szabályt áthágva, alaptalanul bírságoltak, az autósok úgy érezhetik, visszajár a pénz. Az ombudsman jelentése ráhúzza a vizes lepedőt a rendőrökre, de ez mit sem ér. A beszedett pénz még mindig náluk van, és a fellebbezési határidő is rég letelt. Milliókról van szó.
„Nem látod, hogy a kedvenc sorozatom megy?!”
Nusihusi | 2013.04.19. 11:05:02Azért én a kutya helyében nem feleselnék:D

Mai bünti: Idegbohóc - Halálpálca
Támogatta a Magyar Orvosi Kamara Dohányzásellenes Tagozata :DPabY | 2013.04.18. 15:26:22A betonszar jutott erről eszembe :) http://www.youtube.com/watch?v=KVpEZAM4GUA

Bámulatos detektívmunkát végzett 4chan Think Tank és az internetes közönség, hogy megpróbálják felderíteni a bostoni maraton álmerénylet árulkodó jeleit. Ezen a képen két hivatalos katonai, vagy titkos rendőrségi öltözetű férfi látható fekete hátizsákkal. Öltözetük szinte mindenben megegyezik, és valahogy nagyon kilógnak a többi ember közül, akik a versenyt figyelik.
A képek között látható a valószínűleg a bombát tartalmazó és felrobbant hátizsák, ami nagyon hasonlít a két katonának kinéző férfi hátizsákjára, valamint egy harmadik férfiére, aki a karjára akasztva tartotta azt maga előtt.
Ezen a videón pedig egy szintén majdnem ugyanúgy öltözött férfi látható, mint a másik két katonának, vagy titkos rendőrnek kinéző ember egy nem éppen mobiltelefonnak látszó készülékkel a kezében.Purple | 2013.05.01. 10:49:41http://www.urbanlegends.hu/2013/04/bostoni-robbantas-korlevelek-fotok-es-osszeeskuves-elmeletek/
Kurvasok értelme van megint ennek a színészkedős agymenésnek....

Így készül a szappanoperák
nyálasmegható jeleneteinek zenei aláfestése! ;)Nusihusi | 2013.04.18. 10:32:09Azt hittem, hogy macskanyávogás lesz az a zenei aláfestés:D

Lenyelt egy dobgépet, de nem kell aggódni, állítólag már jól van.
Ravennë | 2013.04.17. 17:27:00És a gerle túlélte?

Adhatok még valamit? Igen, egy mosolyt!
A búvalbéleltség rossz, de a műmosoly is - indokolják a magyar boltosok, hogy miért nem mosolyognak. Miért nem megy nekünk a mosolygás, ha egyszer éltet?7sleeper | 2013.04.22. 21:53:38igazad van meg nem is. ugyanis a frusztráltságot nem annak okozóin verik le, hanem azokon akiket kiszolgálniuk kéne. amiből az következik, hogy egyre kevesebben veszik igénybe az adott szolgáltatást tőlük; abból pedig kevesebb bevétel, és még kevesebb bér következik. aztán jön a stockholm-szindróma és a "hülye" vevő lesz a hibás mindenért. ördögi kör, ami egyre szélesedik egyre vékonyabb rétegen.
példának okáért: közszolgáltatóval vitatkozni = alulfizetett, korlátozottan megoldást kínálni tudó, engedett; agyonhajszolt, érdektelen, motiválatlan ügy(nem)intézőkkel felesleges köröket futni.. a (ki)szolgáltatott szempontjából a "panaszládának" odatett ügyintézők az adott cég dolgozói, alkalmazottjai és a céget képviselik, testesítik meg(!); ráadásul rettentő nehéz hasonló cipőben járó embertársként tekinti rájuk, különösen ha már stockholm szindrómás ügy(nem)intézők..
vagy 'bankügyintézők'.. valójában nagy többségük közgazdaságilag totálisan képzetlen, alulfizetett(!) rabszolga, akik mégis tukmálják a kedves ügyfelekre azokat a pénzügyi konstrukciókat amikről legtöbbjüknek maguknak is halvány lila segédfogalmuk van legfeljebb (de csak mert már vagy százat-ezret lepapíroztak). arra ki vannak oktatva, hogy duma-duma-duma, arra nem, hogy értsék is miről.. (nem tudom mennyire általános, de vidéki bankfiókról tudom, hogy nem alkalmaznak takarítókat, hanem azok takarítják az ügyfélteret, akik pár órával korábban még hitelkonstrukciókat; új, "jövedelmező" megtakarítási formákat meg kapcsoltan különféle biztosításokat ajánlgatnak az embereknek..)
vagy posta - ezt rövidre fogom: attól, hogy átérzem én is, hogy deszarnekik, még nem fogok sorsjegyet venni, biztosítást kötni csak azért, hogy nekik jó legyen. kevés a munkabér? tüntessenek ellene. előbb megyek velük első sorban tüntetni a magasabb munkabérükért, és a cégvezetőik hülyeségei ellen (meg annak eredménye a kicsit magasabb munkabér utáni kirugdosások (de nem a vezetőségből) ellen), mintsem életbiztosítást kössek a postánál azért, hogy a a magát ravasznak gondoló postás-gizike sorsjegy-kvótája meglegyen, és a cégvezetőnek legyen dízel a céges verdába..
az ilyen helyzeteken a mosoly csak jottányit segítene. (rontani viszont nem rontana!)










Kezdem azt gondolni, hogy ezek kurva nagy trollok...