
Fletcher Capstan asztalok (érdemes megnézni a videókat, hogyan nyitható nagyobbra!)

Jéghotel... na itt se lenne túlságosan melegem!

Crazy Frog karácsonyi kiadás (ha eddig még nem utáltad eléggé ezt az idióta békát!) :)
looli | 2006.12.13. 11:17:10Hát ez nagyon komoly.... :D Nagyon beteg :D

Tésztahíd!!! A magyar mérnöki precizitás netovábbja.... 1 kg tésztából készült híd közel 310 kg-ot bír el... nem semmi!
További infókTavasszal lesz kárpát-medencei tésztahíd építő verseny, minden indulót és érdeklődőt szerettetek várunk!Békatallér | 2009.03.13. 08:11:22Köszi!

...És kéretik együtt énekelni :)
Merry Christmas!nike0809 | 2007.05.23. 20:36:21háát gec, elmehetne a megasztárba!:D ez nagyon kajak volt

Ági mama, a vécésnéni mesél
itt a folytatás...
Érdemes nézni a fickó fejét... hogy meglepődött, hogy a barátnője ilyet is tud! :))
(Csajok, nektek megy már? Gyakorolni ám!!!)q | 2006.12.12. 18:23:59te vagy lúzer!!!
A nemrég történtek fényében érdekes visszanézni ezt a régebbi felvételt Győzikéről... Szerinted mi történt a kutyájával? És szerinted meddig folytatja még a "show"-t?wtf | 2007.01.09. 09:45:19Talán mert akkora a nézettsége? Egyébként sztem használj kevesebb trágárságot a hozzászólásodban, vagy előbb-utóbb úgyis törölve lesz...

Japán humor.
szellike | 2006.12.09. 01:04:47Ezt eddig miärt nem mondta senki,hogy igy is lehet költözködni?
Lezsibbadtam a röhögästöl!
A fickó - Neeranjan Bhaskar, főállásban fekete mágus - gyerekkora óta minden nap megeszik egy kígyót. Na nem jól átsütve, vagy ilyesmi... csakis élő kígyót. Már több, mint tízezernél tart. Egészségére!Élien | 2006.12.04. 19:07:09Na igen ! Orsós Pali nem riad vissza semmitől ,nagy csóróságában még a kergyót is bezabálja nyersen ,mint a dögkútból kiemelt , 3 hetes disznó tetem beleit . Többek között ezért is gyülölöm őket .
Nem érdekel, hogy indiai vagy cigány , ugyan az !!!!!!!!










A fizetésemre nincs ilyen megoldása?