
Anglia egy magyar lányon, Nagy Krisztinán röhög. A britek legújabb tehetségkutatóján a zsűri alig bírta ki nevetés nélkül, hallva Krisztina produkcióját. A 21 éves magyar lány egy Shakira-dalt próbált elénekelni.
Lehet, hogy ez egyfajta üldözési mánia, de mindig csak ugyanaz az érzés fog el: valahogy Oroszországban marhára ráérnek az emberek unatkozni...Jokker | 2009.09.04. 12:06:08Ezek az oroszok komolyan mondom mazoisták...
Itt már gyanus volt, hogy élvezik a fájdalmat... főleg részegen: http://ize.hu/comments.php?post_id=12502

A legújabb halálos biológiai csodafegyver.
Darkshade | 2009.09.04. 15:40:51Anno Postal 2-ben hangtompító volt a macsek igaz az használat után erősen amortizálódott.
Így gázolták el azt a motoros rendőrt Hollandiában szeptember elsején, aki csak tiszta utat akart csinálni a közeledő mentőautónak az autópálya felhajtójánál.norbalia | 2009.09.08. 10:29:52Lol te fostarisznya!!!!!! Mi az hogy szelsojobbos? Te elvetemult idiota. Valaki azert szelsojobbos, mert gyuloli a korrupt mocskos zsernyakokat? Na huzzal vissza izraelbe te szdsz-es kamposorru berenc!!!!

Valahol el kell kezdeni... :)
Registraal | 2009.09.06. 21:24:47Hátööööö Izé, ez IZÉ a javából...
Nagy respekt a Bonanzának, annak idején sokat jelentett nekünk az akkori kollégiumi évek alatt.
Ákosnak a harmadik albuma körül éreztem először úgy, hogy Na Ez már nem ugyanaz, és ugyan nem volt kiábrándító, de sablonos lett szerintem...
Ha akkor lett volna Internet ők sem lettek volna ennyire "híresek", mert mindenki letöltötte volna a cd-t és nem pedig megveszi....
Ja, nekem megvan az összes Bonanza NagyLEMEZ !!!! :-)
Egy német cég tálcán kínálja a megoldást azoknak a macska tulajdonosoknak, akik már unják az állandó etetést, itatást, tisztán tartást: bevállalták ugyanis, hogy legyártják az állat simogatható reprodukcióját.Fireblade1000 | 2009.09.03. 12:14:18de kövér az a felső macska!!!!atya-gatya

Véreset könnyezik.
Fireblade1000 | 2009.09.03. 12:12:03az egyik szeme sír, a másik nevet, de mind a kettő véres!!
Mai ismeretterjesztő rovatunkban a rinocéroszcsótány (Macropanesthia rhinoceros), a világ legnehezebb csótányfajtája, aki az egész rovarvilágban is eséllyel pályázik a legeslegnehezebb címre. Élete ~10 éve során akár 8-10 cm-re megnő, tömege 3-4 dkg is lehet. Érdekesség, hogy Ausztráliában kedvelt hobbiállat.mentone | 2009.09.03. 14:56:02Ez megbír csípni vagy harapni vagy iesmi?XD

Tömeges autómosás... első fázis: öblítés.
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:28:46Ott a fák alatt volt 1 gyalogos is, ha jól láttam!

A kínai csomagküldő szolgálat még ennél is gyorsabb és precízebb. ;)
Fireblade1000 | 2009.09.03. 10:26:54Elég lassan ment nekik!!:P










Szerencsétlen... Az áramon kívül ezt se b**sza meg más.