
Mitchell Wahl - I Can't Help Falling in Love With You
A produkció 2:33-tól kezdődik. Óvatosan a hangerővel! ;)gyocska | 2013.04.23. 21:19:55Ez nem a Harry Potter unokatestvére??
Lányok, ne hordjatok többé melltartót!
15 éves francia kutatás derítette ki, hogy a melltartóviselésnek nincs sok előnye: a hazai szakemberek egyetértenek, le a melltartóval!
A fél országot földrengés rázta meg
Ti éreztétek?7sleeper | 2013.04.24. 23:44:13Julihusi ;-)
(csak se se)
Lekrám! "Judit egyik fejét hagyományos samponnal mostuk..." helyett "rohadt jól beatboxolok, énekelek meg rappelek a színpadon, és a hajam még mindig tart..."
Zombieland (a sorozat)
A 2009-es filmet eredetileg sorozatnak tervezték, csak nem láttak benne elég fantáziát a csatornavezetők, így lett belőle film. Végül most az Amazon csinálta meg a sorozatot. A sztori két héttel a film után játszódik. Az első részt, melyet a Trancsírák-kal híressé vált Eli Craig rendezte, bárki ingyen megnézeti ide kattintva.Samu. | 2013.04.22. 22:19:33regisztráltam, úgyis rám fért már egy amazon reg.
a végére egész jól átjött a film hangulata, bár érződik rajta, hogy nem akartak sokat költeni a maszkokra.. kár hogy a színészektől azért nehéz elvonatkoztatni. Woody Harrelson sokkal jobban átjön, a jócsaj szerepe végülis mind1 kb egy kategória külsőre, viszont a nyomi srác nem tudja még úgy eladni magát mint Jesse Eisenberg. Little Rock meg ahogy figyelem most se kap túl sok szerepet, azt nem ronthatja el. Jó lesz ez, nem rossza a koncepció, én várom a folytatást

A New York-i Grey ügynökség rekláma sok embernél kiverte a biztosítékot. A fegyverek sokat változtak az idők folyamán, de a szabályozás sok helyen szinte semmit.
A mai izés téma a fegyvertartás: te engedélyeznéd, vagy tiltanád a lőfegyvereket?
Daft Punk - Get Lucky
Nagyon jól szól az új számuk! ;)Szancso | 2013.11.09. 19:36:28Nem ezt akartam, hanem ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=P08B_lBUL0E
:)

Autórablás Marseille-ben
zed911 | 2013.04.23. 08:50:12Létezik rablásgátló is. De én mondom fegyver kell az ilyen gecik ellen, és igenis lelőhess egy rablót is...

Fénytáplálkozás tábor Dobogókőn
cila | 2016.05.12. 23:11:30Lefekv. előtt még benéztem. Tetszik a Zö(ld/t)let.
Már zöldfülü gyerekként gondolkoztam, mi lenne, ha nem kellene megennem a spenótot. Dejó lenne helyette fotoszintetizálni! Sajnos nem megy.
Már egy egyiptomi fáraó is (Ehnaton) megpróbálta CSAK a Napot (Ámon-t) imádni. Befucssolt az Amarna projectje.
A részvevőknek üzenem:
Vigyenek magukkal napszemüveget, sapkát, esernyőt! És nefeledjék: a Gurura lehet nézni, de a Napra nem.

Amikor belülről szürkének látjuk a világot.
bungle | 2013.04.23. 13:47:01:DDD
www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-rajz/19559_?categoryId=11&position=&large=1









