
Pár kreatív Facebook Timeline
bungle | 2012.04.18. 11:56:14http://i.imgur.com/vCtbp.png :D
Kutyaütő...
(volt már tavaly, de ismétlés a tudás anyja. b. ;))zed911 | 2012.03.28. 22:59:21A kutya támadta meg a macskát nem?
Akkor miről beszélsz?

Chernobyl Diaries - valami csúnyaság van Csernobilban
ArpeekA | 2012.03.24. 00:24:49meg abból, hogy azt mérlegeli mennyi köze lesz a chernobyl diaries-nek a játékokhoz :)

Szülők Degecről ;)
Nusihusi | 2012.03.23. 22:42:17Kíváncsi vagyok, hogy a szülők mit szólnának ehhez-.-

Ők még nem látták az új tűzoltó egyenruhákat...
Bogi22 | 2012.03.22. 21:15:07Jó rendben már késő :D

Pihennél? Utazz el!
Minden héten 4 fantasztikus ajánlat!
„Az előző parkolóban gumi nélkül kértem.”
„Igaz, hogy még csak két hete ismerjük egymást, de ez volt életem legszebb két hete. Elveszel feleségül?” - mondta a lány, majd letérdelt a fiú elé. A srác már tudhatott valamit... ;)bungle | 2012.03.22. 11:19:04Pont azon gondolkodtam, hogy elfelejtette a jelszavát? :D

Ikarosz ük-ük-ükunokája ;)
balta | 2012.03.29. 09:43:42Ez fenyegetés?

Örökké tartó ingyen áram - hát nem fantasztikus? ;)
bungle | 2012.03.22. 11:36:01Tooni volt olyan bátor, hogy feltöltötte nektek... :D









